Wpis z mikrobloga

  • 37
@KRZYSZTOF_DZONG_UN

Bardzo bawi mnie, że Twitterowicze broniący deweloperów napisali referaty przez weekend (rentier z wykresem pozdro) po czym Hołownia wstał i wybrał przemoc i znowu walnął prętem po kratach xd
  • Odpowiedz
  • 40
@Kiedys_Mialem_Fejm: Mam nadzieje, że nikt z Was się nie da złapać na ten teatrzyk rozpisany na role. Mieli prawie pół roku na ujeb.n.ie tego projektu, który w tym czasie już oddziaływuje na rynek, a teraz nagle na kilka dni przed wyborami się obudzili. Sorry, ale jak dowiozą ten temat do końca czyli projekt nie wyjdzie z rządu to można się będzie zastanowić przed prezydenckimi, ale w tym momencie nagłe gloryfikowanie kotłowni
  • Odpowiedz
@Anien: jak niewiele trzeba żeby zmanipulować ludzi. Wystarczy przed wyborami obiecać jakiś program mieszkaniowym, następnie po wyborach wyprzeć się go i już jest się bohaterem czadem XD.
  • Odpowiedz
Hołownia czad. Ale mam bekę z tego, że Lewica kręciła się jak gówno w przeręblu w sprawie tego programu i w końcu sprawa została wyjaśniona za nich.


@Anien: @Dlkvv Czarzasty i Biedroń ewidentnie szykują się na miękkie lądowanie i emeryturę dla swoich ludzi w KO porzucając projekt "Lewica" i próbując sprzedać głosy. Jak się prześledzi biografie ich ludzi to konformiści, a nie lewicowcy, tylko partia Razem się wyłamuje co by o
  • Odpowiedz
@kdgc: z jednej strony tak, z drugiej nie dadzą rady mrozić tego projektu do +/- czerwca 2025, a wtedy są prezydenckie.

Jak jeden z drugim widzi, że uwalenie tego programu mu pomoże w słupkach na prezydenckie, to jest szansa na coś.
  • Odpowiedz
  • 14
@djtartini1 Ogólnie man wrażenie, że od czasów Magdaleny Ogórek lewica jest sabotowana od środka. Durne naśladowanie niemieckich zielonych, sprzeciw wobec atomu, obsesja na punkcie aborcji i LGBT, zamiast na prawach pracowników. Szczytem jest promowanie takich ludzi jak Żukowska i partner Roberta Biedronia xD
  • Odpowiedz
  • 12
tylko partia Razem się wyłamuje co by o nich nie mówić


@djtartini1: Mówić o nich można, że są jedną z nielicznych w Polsce partii z RIGCZem i jedną a może jedyną typowo ideową.
  • Odpowiedz
Hołownia czad.


@Anien: Nie no wcale #!$%@? nie zmieni zdania po wyborach jak to zrobił TERAZ. Wcale #!$%@? nie gada dla takich ameb w momencie jak mu notowania spadają. Was to się powinno wysłać na jakąś reedukacje xD
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:
Myślę, że wbrew pozorom wykop relatywnie mocno przyczynił się do uwalenia tego programu.
W końcu pół publiki korzysta z narzędzi stworzonych przez wykopków, czy to ten olx data czy zametr.
A jeden z użytkowników, którego nicku nie będę wymieniać, bo każdy wie o kogo chodzi, siedzi chyba na 20 kontach bordo i nie robi nic oprócz spamowania tagu #nieruchomosci
  • Odpowiedz