Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę z tego, że Lewica kręciła się jak gówno w przeręblu w sprawie tego programu i w końcu sprawa została wyjaśniona za nich.


@Anien: jeśli jakiś temat wykracza poza aborcję, wyższy hajs dla kobiet, czy gwałty to Lewica nic nie wie i nie ogarnka, tam jest zbiór randomów, którzy nawet nie wiedzą o czym ludzie mówią to nic nie ugrają. Hołownia też ma masę odpadów u siebie ale on
  • Odpowiedz
@Anien: Lewica, głosem Żukowskiej, poparła ten projekt. Razem, ktore nie weszło z nimi do rządu, od początku było przeciw. Dużo ludzi utożsamia Razem z resztą Lewicy, powinni bardziej zaakcentować swoją aktualną odrębność
  • Odpowiedz
Mówić o nich można, że są jedną z nielicznych w Polsce partii z RIGCZem i jedną a może jedyną typowo ideową.


@Wink: bo są, choć mają też swoje za uszami jak senator Górska i jej projekt, który zakładał karanie za gwałt tylko na podstawie oświadczenia domniemanej ofiary bez żadnych dowodów.
  • Odpowiedz
@djtartini1: Projekt nie znosił domniemania niewinności, tylko właśnie ta babka #!$%@?ła głupoty i można było odnieść wrażenie, że projektu nie przeczytała. Nie da się znieść domniemania niewinności, to jest prawo człowieka i gwarancja jaką daje nasza konstytucja.

Także fakt, babka pieprzyła bzdury, ale same założenia projektu zostały ostro zmanipulowane i na wykopie choćby latały nie linki do projektu, nie cytaty z projektu, a wypowiedzi polityków którzy z lewicą mają nie po
  • Odpowiedz
Kiedyś tu próbowałem w komentarzach prostować każdą bzdurę dotyczącą Razem (przed wyborami np. wrzucano screeny z ich programu i pisano jak to bardzo jest szkodliwy, problem był w tym, że to był program z 2015 roku, sprzed prawie 10 lat xD), ale to walka z wiatrakami. Dopiero kwestia kredytu 0% mam wrażenie jakoś odmieniła zdanie ludzi na temat tej partii, trochę wypowiedzi Zandberga się przebiło. Może w końcu dostaniemy w Polsce lewicę
  • Odpowiedz