Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to jest z tym #tinder ze jak zrobilem sobie super-boost (mam jeden miesiecznie przez golda) to wpadlo mi w 30 minut ponad 20 par, a bez super boosta nie wpadaja mi zadne pary mimo ze mam golda?
Randkowanie w 2024 naprawde jest ciezkie, chyba ze polecacie alternatywe do tindera. Czy zeby na tym tinderze miec jakies powodzenie to musze ciagle placic pieniadze za te superboosty?

#zwiazki #randkujzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
  • Odpowiedz
boost (mam jeden miesiecznie przez golda) to wpadlo mi w 30 minut ponad 20 par, a bez super boosta nie wpadaja mi zadne pary mimo ze mam golda?

A skąd ten pomysł, że jak masz golda to powinny pary wpadać? Jest wręcz odwrotnie, najwięcej wpada nowym kontom na zachętę, a z czasem każdemu wpada coraz mniej. Gold bez dobrego ryja nic ci nie daje, w algorytmie boostuje cię tylko 4x droższa platynka.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie randkowanie a tinderowanie xd
Jeśli chodzi o zasięgu to wszędzie jest paytowin zrób sobie fanpage na FB i dodaj zdjęcie, następnie wykup reklamę i zobaczysz że zasięg Twojego zdjęcia wzrośnie xd
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wygląd masz dobry skoro masz pary na booscie. Chodzi o to, że bez boosta jesteś na dnie algorytmowym i mało kto Cie widzi. Akurat to nie Tinder, ale na takim Boo zdarzają się dnie w którym mój profil ma dosłownie 1-2 wyswietlenia przez całą dobę. Na Tinderze tez najczęściej mam 1 dzien w tygodniu że wpadają lajki/pary a potem cały tydzień nic. Czy to oznacza, że np. we wtorek moje
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: poprzez algorytm pozycjonowania
Właśnie dlatego gold się nie opłaca i lepiej kupować platinum albo w ogóle nie kupować i bawić się w nowe numery (boost dla nowego użytkownika)
Gold jest dla Chadow I kobiet bo jego główna zaleta jest możliwość sprawdzenia kto dal Ci lajka - jak nie masz lajkow to żadna wartość.
Wartość Golda dla faceta nie-chada to tylko jeden boost w pakiecie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Dokładnie tak to działa :D. Jak kupiłem boosta i odpaliłem na 2h to okazało się, że nawet dziewczyny naprawdę ładne mi sparowało, nie tylko paskudne karyny jak bez.
  • Odpowiedz
Nie polecam kupować z tych stron bo często mi się zdarzało, że konto było już zarejestrowane na dany numer
Lepiej kupić startery z allegro nowe po 2zl, wychodzi taniej i 100% pewnie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: używałem tindera przez 3 tygodnie, miałem jakieś 200 like i 150 par. Czasami same napisały albo ja pisałem. Pytałem co je zainteresowało, że dały like i najczęściej wymieniały
- wzrost (185)
- normalność/stabilizacja (wpisałem pracę w IT, jakie mam cele i co lubię w opisie, czego oczekuje od kogoś)
- zdjęcie psa (pożyczony na sesję, nie mój xD)
- z ryja może być

natomiast powiem, że spotykaj się odrazu :p
  • Odpowiedz