Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób co chodziły do #licbaza #studbaza w latach 90tych i na początku 2000s
Wtedy też młodzież się tak ubierała? Czy to całkiem nowy styl? Bo mi się wydaje, że wtedy też była taka moda. Ktoś wytłumaczy skąd to się wzięło? Bo jakby ktoś się tak ubrał w 2014 roku uznaliby go za bezdomnego albo za lumpa
Mam wrażenie, że to się zaczęło jakoś w 2020 roku
#pytanie #pytaniedoeksperta #moda #vinted #logikarozowychpaskow
snorli12 - Mam pytanie do osób co chodziły do #licbaza #studbaza w latach 90tych i na...

źródło: 1000002508

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
@fff112: hahaha nic głupszego chyba na mirko dziś już nie przeczytam xD
Spora część facetów to desperaci którzy rzuca się na każdą kobietę, ale kobiety ich nie chcą bo są najzwyczajniej w świecie brzydcy
Pomijam już kwestie kulturowe, finansowe itd
Ale nie, wykopek powie ze ujemny przyrost naturalny to wina tego, ze młode laski noszą luźne galoty
  • Odpowiedz
pokroju Billie Eilish i służyła do ukrycia kompleksów i uniemożliwieniu oceniania kogoś ze względu na sylwetkę, krągłości. To miała być alternatywa dla chudych lasek #!$%@?ących w rurkach i leginsach.


@Tacho_: troche tak, ale jednak nie. to odpowiedź gen z na seksualizowanie mody i potrzebe streetwearu unisexowego, a nie UKRYCIE kompleksów. to wlasnie odpowiedź na UKRYWANIE kompleksów. kobiety/dziewczyny ubiorem nie chca być oceniane przez pryzmat czy wyglądają "ładnie" albo "seksownie", tylko czy
  • Odpowiedz
@snorli12: tak, tylko wtedy tak ubierali się tylko chłopaki xD takich skejtówek to był promil, dziewczyny na początku 00s nosiły biodrówki. Teraz biodrówki nie przejdą bo wszystko musi być z wysokim stanem żeby im brzuszyska jakoś trzymać w ryzach xD polkom witaminkom ślicznym wysokim 165 cm i szczupłym 75 kg xD
  • Odpowiedz
@snorli12: W takie szerokie pory to się co najwyżej rapsiarze ubierali, przy czym ci najbardziej edgy nosili je zapięte paskiem poniżej dupy niczym murzyni amerykańscy. Jednak rockowcy wszelakiej maści czyli generalnie "brudasy" ubierali się tak, że prawdopodobnie dzisiejsi zoomerscy dandysi chodzący do barberów też uznaliby ich za meneli. Pamiętam, że hitem też często wśród dziewczyn były np. te oliwkowe kurteczki bundeswerki z demobilów zachodnioniemieckich, rozciągnięte swetry itd. Swoją drogą każdy młody
  • Odpowiedz
Bo jakby ktoś się tak ubrał w 2014 roku uznaliby go za bezdomnego albo za lumpa


@snorli12: XD.

OPie odkryłeś, że moda wraca co jakiś czas. Tylko, że dzisiaj normalni ludzie mają wywalone w to, jak ktoś się ubiera. Możesz się nosić jak fabrykant z 1921 roku albo jak hipis albo możesz połączyć klasyczną elegancję ze stylem plastikowych lat 90.
  • Odpowiedz
@snorli12: Moda na oversize to wymysł korporacji w czasach Zalando. Przy kroju worków na ziemniaki masz mniejsze szanse na źle dopasowany rozmiar a co z tym idzie mniejszą szansę na zwrot, który dla marek odzieżowych generował straty.

Niby moda zatacza kręgi ale wydaje mi się, że taki uniseks/oversize zostanie przez to z nami na dłużej.
  • Odpowiedz
@snorli12: no normalne ubranie w latach 90/00 szerokie spodnie z korkiem w kolanach, ogrodniczki ze spuszczonymi na boki szelkami, bluza z kapturem, moda na hiphop, deskorolkę i rolki. Popularne wtedy pismo Ślizg dla skateów.
  • Odpowiedz
@snorli12: ech, cotygodniowy wątek o źle ubierającej się młodzieży odbębniony. Zajmijcie się swoim życiem, a nie piętnastoletnie laski obczajacie.

Ja tam lubię taki styl, przynajmniej jest przewiewnie i wygodnie. Jedynie bolą mnie zbyt długie nogawki ocierające się o ziemię i zbierające wodę i błoto, to akurat wygląda obrzydliwie. A tak poza tym niech każdy nosi co mu się podoba.
  • Odpowiedz
Jedynie bolą mnie zbyt długie nogawki ocierające się o ziemię i zbierające wodę i błoto, to akurat wygląda obrzydliwie.


@cutecatboy: serio? bo moze trzeba do takich spodni nosic buty deskorolkowe czy inne vansy, a nie szmaty jak debile z op pic rel

Na odpowiednich butach te spodnie sie ukladaja
  • Odpowiedz