Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób co chodziły do #licbaza #studbaza w latach 90tych i na początku 2000s
Wtedy też młodzież się tak ubierała? Czy to całkiem nowy styl? Bo mi się wydaje, że wtedy też była taka moda. Ktoś wytłumaczy skąd to się wzięło? Bo jakby ktoś się tak ubrał w 2014 roku uznaliby go za bezdomnego albo za lumpa
Mam wrażenie, że to się zaczęło jakoś w 2020 roku
#pytanie #pytaniedoeksperta #moda #vinted #logikarozowychpaskow
snorli12 - Mam pytanie do osób co chodziły do #licbaza #studbaza w latach 90tych i na...

źródło: 1000002508

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
@snorli12: tak było - tylko bardziej wynikało z braku dostępności do innych rzeczy. A moda ma to do siebie, że co kilka lat wraca. Poczekaj 2 lata i znowu będzie moda na odsłonięte brzuchy, wystające stringi i dupy na wierzchu.
  • Odpowiedz
Teraz biodrówki nie przejdą bo wszystko musi być z wysokim stanem żeby im brzuszyska jakoś trzymać w ryzach


@JimLahey88: a weź się #!$%@? od spodni z wysokim stanem. biodrówki to największe gówno wymyślone w modzie, raz, że zjeżdżały z dupska, dwa, żadnej koszuli czy bluzki nie można było w ten szajs utkać, a ja się utkało to robiło wrażenie w #!$%@? długiego korpusu, trzy, kucanie w tej abominacji to gwarancja rowu
  • Odpowiedz
w latach 90tych i na początku 2000s


@snorli12: Panie, wtedy to miałeś grunge, skatów, metali, skinów, dresów, punków.
Sam chodziłem w glanach i podartych spodniach czasem ;d
Się #!$%@? nie wiem o co
  • Odpowiedz
@snorli12: na początku 2000 to wybuchłą moda na polski osiedlowy rap i wszyscy chcieli chodzić ubrani w ciuchy z kamuflage i crop town, bo to niby było takie bardzo hiphopowe. Wyglądało to nawet podobnie, tylko wszystkim były nasrane jakiegoś logo albo napisy mające przypominać sprejowane tagi z los angeles xD
  • Odpowiedz
uznaliby go za bezdomnego albo za lumpa


@snorli12: tak. Za czasów mojej szkoły średniej szczytem mody były kreszowe dresy "szelesty", a u lasek lycra i rajstopy "burdelówy".
Luźna odzież - tak, była modna, ale kurna, nie taka.
  • Odpowiedz
@snorli12: mnie śmieszy, że zoomerzy wygladają (głównie fryzury, broccoli hair, a nawet mulety) jak handlarze tandetą z bazaru czy twórcy discopolo z 1995 roku. Tzn. w 2000 to był już kompletny obciach jak miałeś np. zwężane nogawki, a nie szerokie spodnie, o trwałej na głowie nie wspominając. W 2005 niespotykane. Teraz szczyt mody i bycia cool.

To jest właśnie synonim fajnopolaka czy leminga - zero własnego gustu, tylko trend.
  • Odpowiedz
@snorli12: ale wiesz, moda na "i tak jestem brzydka wiec będe się ubierać specjalnie tak by pokazać wszystkim facetom jak mi to #!$%@? nie zależy" to była zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasem polega na ścięciu się na krótko, czasem na szarych za dużych swetrach, a teraz na noszeniu spodni i bluz, które nosiły chłopaki w 2002 słuchająć Eminema czy Limp Bizkit.
  • Odpowiedz