Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#anonimowe #zwiazki #seks
Pytanie do byłych i obecnych kochanek oraz do niebieskich którzy kochankę posiadają: Po jakim czasie można się spodziewać, że facet zostawi dla was żonę? Czy panowie, w ogóle zamierzacie zostawić swoje żony dla kochanek? Mam tutaj na myśli takie układy, w którym były obietnice wspólnego życia.
Ja obecnie czuję się oszukana i okłamana. Jakiś rok temu w sierpniu weszłam w taki układ. Zakochałam się bez pamięci. Najgorsze, że w szefie. Najlepsze, że jak mi się wydawało że wzajemnością. Pracowałam tej w firmie już dwa lata, zaliczyłam kilka awansów, wtedy mieliśmy trochę inny projekt, który wymagał współpracy własnie z szefem, nazwijmy go Kamilem. Szybko się przekonaliśmy, że bardzo dużo nas łaczy, że nadajemy na tych samych falach. I to wszystko po prostu było niemal magiczne. Doskonały seks- doskonałe zrozumienie. Wtedy oboje byliśmy w relacjach, ja bardzo szybko zdecydowałam się odejść od ówczesnego partnera. On obiecywał, z żoną się mu nie układa, nie sypia też z nią. Był w trudniejszej sytuacji bo posiada córkę 9-letnią. Byłam wyrozumiała, nie naciskałam w żaden sposób. A teraz po prawie roku czuję się wypalona. Ciągłe obietnice i nic. Mam jeszcze nadzieję, że może się nam uda. Ale dociera do mnie jak perfidnie byłam oszukana, czuję jakbym umierała w środku. Nie nie skakałam po jego faji dla pieniędzy czy innych pobudek oprócz zakochania, a szkoda. Może teraz byłabym usatysfakcjonowana. Chce odejść, ale nie czuję, żeby miało mnie spotkać w życiu coś lepszego. Cały czas go kocham. Poza tym jak odejdę to będę musiała zmienić pracę. Potrzebie wszystko, co udało mi się osiągnąć i zaczynać od zera. Ostatnio doszły myśli samobójcze. Poczucie samotności, pustki, bycia nic niewartym śmieciem. Nie wiem co robić. Taki trochę żal-post ale musiałam gdzieś to z siebie wyrzucić.· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 267
  • Odpowiedz
  • 1397
Po jakim czasie można się spodziewać, że facet zostawi dla was żonę?


@mirko_anonim: nigdy

bycia nic niewartym śmieciem

próbowałaś rozbić rodzinę, czego wiec oczekujesz?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pewnie bait ale jeśli nie to: nie łudź się. Facet raczej nie będzie skłonny zostawić rodziny dla ciebie.
Dla niego kochanka jest odskocznią, potrzebuje jej jedynie do zabawy. Do przełamania rutyny. Musiałoby w związku być bardzo źle, żeby się chciał rozwodzić.
Tylko, że bardziej prawdopodobne niż zostawienie żony jest to, że gość nie będzie chciał stracić: połowy majątku, dziecka, poważania w rodzinie i ogólnie reputacji.
  • Odpowiedz
Czy panowie, w ogóle zamierzacie zostawić swoje żony dla kochanek?


@mirko_anonim: wiem że to zarzutów ale nie zostawia się rodziny dla dupy na boku, ale już się mu znudzisz to znajdzie kolejna

kochanka to darmowa prostytutka


@hohohohoho: historia pokazuje że jednak kochanka jest dużo droższa niż prostytutka
  • Odpowiedz
Poza tym jak odejdę to będę musiała zmienić pracę. Potrzebie wszystko, co udało mi się osiągnąć i zaczynać od zera.


@mirko_anonim: spokojnie, jest wiele firm w ktorych mozna budowac kariere dupą
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: generalnie masz dwie opcje:

1. Próbować go szantażować tym, że powiesz jego żonie. Skoro jest twoim szefem to Wasze rozstanie źle wpłynie na twoją sytuację materialną. Coś jak alimenty za obniżenie poziomu życia.

2. Próbować go szantażować wizytą na policji. Następnym razem, jak będziesz mu dawała dupy to, przed ruchaniem, zapytaj go czy rzuci dla ciebie żonę jak się przeruchacie. Jeżeli powie, że tak (a z pewnością powie, bo będzie myślałem #!$%@?) to po wszystkim powiedz, że zostałaś zgwałcona - w sensie "podstępem i oszustwem nakłoniona do czynności seksualnych". Przecież, gdyby nie planował zostawić dla ciebie żony to byś mu dupy nie dawała. Jak każda prostytutka masz swoją
  • Odpowiedz
Doskonały seks- doskonałe zrozumienie. Wtedy oboje byliśmy w relacjach, ja bardzo szybko zdecydowałam się odejść od ówczesnego partnera.


@demimka: oboje są siebie warci, idealnie się dobrali
  • Odpowiedz