Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób co chodziły do #licbaza #studbaza w latach 90tych i na początku 2000s
Wtedy też młodzież się tak ubierała? Czy to całkiem nowy styl? Bo mi się wydaje, że wtedy też była taka moda. Ktoś wytłumaczy skąd to się wzięło? Bo jakby ktoś się tak ubrał w 2014 roku uznaliby go za bezdomnego albo za lumpa
Mam wrażenie, że to się zaczęło jakoś w 2020 roku
#pytanie #pytaniedoeksperta #moda #vinted #logikarozowychpaskow
snorli12 - Mam pytanie do osób co chodziły do #licbaza #studbaza w latach 90tych i na...

źródło: 1000002508

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
W latach 90 pamiętam jeszcze modę na kolorowe ortaliony. Szkoda że nie można takich już kupić


@zeszyt-w-kratke: Jak się postarasz, to można takie znaleźć, ale głównie w second handach, które sie specjalizują w ubraniach vintage. Też sporo młodych osób w tym widuje.
  • Odpowiedz
@snorli12: no właśnie ostatnio mijam na mieście całe chmary takich obdartusów w spodniach uszytych z zasłony po babci...obrzydliwe. Zero kobiecości, stylu, klasy. A później się koorwa wszyscy dziwią,że dzietność spada...jak widzisz coś takiego to się odechciewa wszystkiego. Gdzie są prawdziwe kobiety?
  • Odpowiedz
@snorli12: Tak się wtedy ubieraliśmy. Jak czasem przejeżdżam koło swojego liceum, to mam wrażenie jakbym się cofnął w czasie o 20 kilka lat. Teraz to moda, wtedy po prostu nic innego nie było.
  • Odpowiedz
@lunaria: ciekawy koncept ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz racje słowo "ukrycie" jest tutaj źle dobrane. Utkwił mi w pamięci wywiad z Billie, która spytana o ubiór mówiła, że to jej sposób na ukrycie swojej prawdziwej figury i piersi.

Jako wizja brzmi to świetnie, ale potem jak zawsze następuje zdarzenie z rzeczywistością. Bo niby wszystko jest naszym wyborem, ale nadal to te brandy i styliści tylko obserwują
  • Odpowiedz
@snorli12 po prostu mają #!$%@?. Ubierają się tak jak wygodnie. Kiedyś i teraz. A że inni to naśladują i pojawia moda, to co innego.

W szkole nosi się dresy, bo można. Potem w korpo będzie trzeba elegancko, koszulę itp. Korzystają z wygody ile się da.
  • Odpowiedz