Wpis z mikrobloga

@Pokojowa raczej z kategorii przykrych rzeczy. Jak prosto można spaść na dno. Obecni robią dokładnie to samo ale w drugą stronę. Nie istnieją niezależne media każde będzie walić swoim światopoglądem i zwyczajnie kłamać gdy im pasuje.
  • Odpowiedz
@piaskun87 a chcesz mi powiedzieć, że jedni są lepsi od drugich? PiS nie bez powodu doszedł do władzy. Po kręciło lody wcześniej, teraz też nie bez powodu ja stracił. Jedyne co szkoda, że wyborcy mają pamięć złotej rybki i witają Tuska niczym czystą dziewice, zbawiciela. Pamięć złotej rybki i już wszyscy zapomnieli jak byli ruchani.
  • Odpowiedz
@loginnawykoppl no pewnie, ale żeby stary chłop, dziennikarz nie znalazł jakiejś fuchy w zawodzie tylko od razu na robotę do jakiegoś Johna jechać? No aż nie mieści mi się w głowie. XD

Rozumiem Kaluznego, że nie zapewnił sobie sportowej emeryturki, bywa.
  • Odpowiedz
  • 2
@Pokojowa wykorzystał co mógł. Za przeczytanie wiadomości zgarniał konkretny pieniądz ciekawe czy będąc na jego miejscu też byście byli tacy moralni że to propaganda tuba etc. Nie przypominam sobie by gdziekolwiek w europie po wygranych wyborach przez partie X a nie Y była taka jazda w kanałach publicznych jaka była w PL.
Ale teraz już nie ma tuby to tamci zrobili tubę XDD
  • Odpowiedz
@Bananek2 bycie pracownikiem fizycznym nie jest uwalczajace samo w sobie, ale w porównaniu z życiem w luksusie, Lexusie i że szklaneczka wieloletniego whisky #!$%@? ścian w Irlandii wydaje się uwłaczające.
  • Odpowiedz