Wpis z mikrobloga

No i #!$%@?. Umówiłem się przez messengera z ukrainką lvl 26 na środę po 20:00 do restauracji. Zjedliśmy sushi rozmawiając, miała po jakimś czasie uczulenie z powodu medycznego kremu to zajechaliśmy o 22:00 do szpitala, dostała zastrzyk w dupalaxd potem z 2 godziny rozmawialiśmy w aucie o wszystkim, była wdzięczna że jej pomagam używać polskich słówek no i równo o północy odwiozłem ją do domu bo miala do pracy na 9:00, dałem kinder bueno bo akurat miałem w auciexd przytuliłem, pomachaliśmy sobie i tyle.

Dziś o 11:00 napisałem do niej czy chciałaby się umówić do restauracji bo zapomniałem zaproponować spotkanie gdy się żegnaliśmy i do tej pory nie odczytała mojej wiadomości.

Dziękuję, do widzeniaxD

#zwiazki #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
  • 110
@Protectorx o #!$%@? współczuję ziomek. Nie jesteś sam na polu bitwy. Masz za sobą cały wykop, który stanie za Tobą murem gdy będzie trzeba. Nie pozwolimy by różowe paski niszczyły nasza pewność siebie. Niezła ta laska ma esssse widać, ale yyyebac to ziomek! Jesteś git
@Protectorx: za bardzo pokazałeś, że ci zależy. Jeszcze, dobrze żeś nie dojechał, a do niej piszesz esemesy itd.
To jest #!$%@? gra ale musisz ją zlewać, jak pokazujesz, że ci cokolwiek zależy to ona przestaje się interesować.
Tak jak chłopy ci piszą, takie spotkania mają być niezobowiązujące. Jak coś wyjdzie to wyjdzie, nie ma co się nastawiać uj wie na co i napalać
@Protectorx: Są laski które się umawiają żeby zjeść darmowy posiłek. Natomiast podziałka rachunku 50na50 to nie jest uraza twojego honoru tylko po prostu nie dawanie się #!$%@?ć na hajs. Poza tym, nie ważne ile - jak zaczynasz płacić za kogoś to ten ktoś potem czuje że jest ci coś winny. Chciałbyś być coś winny typowi którego widzisz pierwszy raz na oczy? No, nie bardzo. Poza tym dziewczyna to odbiera "o, desperat."
@Protectorx: to że ukrainka to inna dupeczka? moze jej sie nie spodobales sorry ale przegrales temat, zabieraj sie za nastepna jak masz tyle psychy ale skoro to napiles to znaczy ze bedziesz mial bol dupy przez pół roku
Chłopy, jakby jej zależało to by x5 sprawdziła messengera, czy aby przypadkiem nie napisałeś. Pora przełknąć gorycz i nie copeować dalej.


@Desire22: @Protectorx: potwierdzam. laska albo cię ghostuje, albo zgrywa niedostępną, w pierwszym przypadku pozamiatane, w drugim lubi gównogierki z poradników i na dzień dobry ustawia się w hierarchii

btw. #!$%@?, jak laska chce płacić 50:50 to niech płaci, dla ciebie to może komfortowe wyjście (cholera wie dlaczego), a dla
@Cadfael:

dałem kinder bueno bo akurat miałem w auciexd przytuliłem, pomachaliśmy sobie i tyle.

Z jakiegoś powodu nie zaprosiła Cię na bzykanko - teraz sięgnij w pamięć i przypomnij sobie co mogłeś #!$%@?ć - (myśl jak kobieta). Następnie wyciągnij wnioski i próbuj dalej. Powodzenia.