Wpis z mikrobloga

No i #!$%@?. Umówiłem się przez messengera z ukrainką lvl 26 na środę po 20:00 do restauracji. Zjedliśmy sushi rozmawiając, miała po jakimś czasie uczulenie z powodu medycznego kremu to zajechaliśmy o 22:00 do szpitala, dostała zastrzyk w dupalaxd potem z 2 godziny rozmawialiśmy w aucie o wszystkim, była wdzięczna że jej pomagam używać polskich słówek no i równo o północy odwiozłem ją do domu bo miala do pracy na 9:00, dałem kinder bueno bo akurat miałem w auciexd przytuliłem, pomachaliśmy sobie i tyle.

Dziś o 11:00 napisałem do niej czy chciałaby się umówić do restauracji bo zapomniałem zaproponować spotkanie gdy się żegnaliśmy i do tej pory nie odczytała mojej wiadomości.

Dziękuję, do widzeniaxD

#zwiazki #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
  • 110
  • Odpowiedz
  • 4
@Serendipity_: tak ale ona bardzo chciala rachunek 50:50 ale bardzo chcialem zaplacic za wszystko ja. Dla mnie to nie bylo problemu a ona i tak ma kase wiec na 100% by zaplacila.

nwm ale chyba dustans do niej 120km mozliwe, że ją znoechecil do mnie. Albo #!$%@? nwm co.
  • Odpowiedz
@Protectorx: dziś piątunio, randka z kimś lepszym, możliwe że ze śniadaniem. Jutro podobnie. Twoja liga to środa, we czwartek tyrka od 9:00 więc bez opcji ze śniadaniem. Przywyknij.
  • Odpowiedz
@Obserwator_od_10_lat: zadzwoń jeszcze raz w przyszłym tygodniu. Jak nie odbierze i nie oddzwoni to albo nie żyje albo Cię olała. Sms mogła nie odczytać bo jej się nie wyświetlił na przykład. Czasem też mi umykają smsy.
  • Odpowiedz
  • 4
A inna laska z którą sie spotkałem z 4 tygodnie temu bez żadnych restauracji itd tylko gadając w aucie nadal do mnie pisze i nawet sie do mnie dobierala lekkoxD

I rozmowa byla 1:1 jak z ukrainka. I tez ladnaxd
Wez tu #!$%@? zrozum laski.
  • Odpowiedz
  • 316
@Mateo132: napisalem na fb, nie sms ale no dam jej szanse. Tylko ze jak poprosilem o dostep o obserwowanie ją na ig z fake konta tak z 19:00 to zaakceptowała wiec byla przy telefonie
  • Odpowiedz
  • 5
No i jak wracalem te 120km autem do siebie to tak 40min po rozstaniu napisala ze idzie spac i ze zyczy mi dobrej drogi i dobranoc

Gdy napisalem o 2 w nocy ze dojechalem i ze super bylo to odpisala o 9:00 „Fajnie ! Dobrego dnia 😌”

A gdy w piątek o 11:00 napisalem ze zapraszam do restauracji to juz ciszaxd
  • Odpowiedz
@Protectorx: to może specjalnie Cię olewa by udać trudną do zdobycia. Poczekaj na rozwój sytuacji, narazie nie pisz ani nie dzwoń, zwykle ludzie udają w weekend zajętych by nie wyjść na łatwych do zdobycia. Też powinieneś to zastosować.
Po przeanalizowaniu Twoich wpisów - restauracja to nie do końca dobry pomysł na randkę, szczególnie jak Ty płacisz. Będąc nachalnym na zapłatę chyba nie punktujesz. Wychodzisz na desperata.
  • Odpowiedz
  • 3
@Mateo132: napisałem do niej 24h po jej ostatniej wiadomości, specjalnie o 11:00 byle nie późną porą w piątek żeby nie miała wrażenia, że o niej myślę w weekendxd

Cóż. Absolutnie nic nie zapowiadało na spotkaniu, że nie jest mną zainteresowana. Rozmowy się kleiły, na spotkaniu była otwarta i bardzo miła i każdy mój gest dostrzegała i doceniała co też było dla mnie dość dziwne, bo wiekszosc dziewczyn z ktorymi sie spotykalem
  • Odpowiedz
@Protectorx: niestety możemy tylko gdybać co było powodem. Kobiety udają by nam nie sprawić przykrości. Przeanalizuj to jeśli chcesz, może faktycznie kwestia odległości. W każdym razie atakuj następne i propsy że działasz w tych tematach.
  • Odpowiedz
Jesli mnie nie olewa teraz specjalnie to pewnie przegralem z powodu dystansu 120km do niej


@Protectorx: myślę że to, że ją oszukałeś, że jesteś z okolic oraz 100km+ mogło mieć znaczenie. Może gdyby wiedziala od początku że mieszkasz 3 powiaty dalej to wcale by się z tobą nie umówiła? Ja na twoim miejscu zadzwonił do niej jutro, zapytał czy jest zainteresowana znajomością. Jeśli nie, to podziękuj za spotkanie i zapomnij. Powodzenia
  • Odpowiedz
  • 30
Nic nie analizuj, nic złego nie zrobiłeś powodów może być tysiące, najczęściej problemy emocjonalne, lęki przed zobowiazaniem lub myśli na zasadzie skoro tu było tak dobrze to może z innym będzie jeszcze lepiej (zresztą chyba sam masz podobnie skoro sam piszesz że z inną było spoko a dalej kombinujesz z kolejną)
  • Odpowiedz