Wpis z mikrobloga

No i #!$%@?. Umówiłem się przez messengera z ukrainką lvl 26 na środę po 20:00 do restauracji. Zjedliśmy sushi rozmawiając, miała po jakimś czasie uczulenie z powodu medycznego kremu to zajechaliśmy o 22:00 do szpitala, dostała zastrzyk w dupalaxd potem z 2 godziny rozmawialiśmy w aucie o wszystkim, była wdzięczna że jej pomagam używać polskich słówek no i równo o północy odwiozłem ją do domu bo miala do pracy na 9:00, dałem kinder bueno bo akurat miałem w auciexd przytuliłem, pomachaliśmy sobie i tyle.

Dziś o 11:00 napisałem do niej czy chciałaby się umówić do restauracji bo zapomniałem zaproponować spotkanie gdy się żegnaliśmy i do tej pory nie odczytała mojej wiadomości.

Dziękuję, do widzeniaxD

#zwiazki #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
  • 110
  • Odpowiedz
@Protectorx zaraz pewnie zostanę zjechany, ale z 90% Ukrainek które znam to mega golddiggery, mają facetów starszych od siebie 10-15 lat ale z hajsem, i poubierane od stóp do głów w drogie marki, które oczywiście pokupywał im chłop, co chwila na insta zdjęcia z jakich fancy knajp czy z wyjazdów zagranicę do drogich hoteli ,może znam same dziwne ()

  • Odpowiedz
@Protectorx: XDD
ukrainka po prostu odcięła sobie od ciebie kupon, no kto by pomyślał że ukrainki są pazerne na atencję/żarcie/kase - nowe, nie znałem xD
Stary ciesz się i daj sobie spokój ze szlaufem, jakby naprawdę nie rozumiem desperacji albo w tym przypadku przekonania że ukrainki są w jakimś stopniu "lepsze" od p0lek - uwaga - są jeszcze gorsze - 9/10 lasek szuka frajera który po prostu będzie je sponsorować pod
  • Odpowiedz
Nie pisz do niej więcej. Chciała bardzo zapłacić za siebie, bo wiedziała, że wtedy dasz jej spokój, a tak myślisz, że jest Ci coś winna. Trzeba szukać dalej.
  • Odpowiedz
@Protectorx: jak chcesz zapłacić za laskę i uniknąć sytuacji dyskusji to polecam po posiłku albo przed samym końcem wyjść do toalety, podejść do baru i od razu opłacić rachunek. Dziewczyna będzie zaskoczona i nie będzie trzeba się tłumaczyć, a jeśli będzie chciała koniecznie wyrównać to potem możecie iść na drinka i ona stawia albo rewanż przy kolejnym spotkaniu. Same plusy. 120 km to nie jest tak dużo, zwłaszcza w obecnych formach
  • Odpowiedz
  • 3
Ja nie m nic do Ukrainek, ale pomyśl chłopie czy warto się z nimi umawiać? Dajmy na to trafisz niby fajną, weźmiecie ślub, dzieciak, a ona sobie tak nagle wyjdzie z łepkiem na Ukrainę. Ciekawe czy wtedy będziesz taki cwany. No zastanów się na przyszłość.
  • Odpowiedz
@Protectorx: może bait, a może już zapomniany temat, ale w życiu bywa tak, że nie czekasz jakiś 24h tylko działasz od razu, jak na spotkaniu było zajebiscie, to już tego samego dnia po powrocie do chaty umawiacie się na kolejne, nie wiem kto wam wmówił jakies 24h odczekania ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
  • 0
A co do tego 120km to i tak miałem plany tam podjechać więc przy okazji sie spotkałem. Hajsu mi nigdy nie szkoda bo mało nie zarabiam ale mogłem faktycznie #!$%@?ć z tym placeniem na półxd

Temat samej restauracji był z góry ustalony przed spotkaniem, z reszta sama zaproponowala jak widac po rozmowie. Wczesniej proponowalem jej kawe.

Ona nie szuka bankomatu bo tak jak ja ma swoją firmęxd no i to były też
  • Odpowiedz
Poza tym powiedziała, że jej zainponowałem tym że nie byłem z kwiatami bo nonstop dostaje kwiaty od randomów a dla niej jest to nic nieznaczący gest bo woli się poznać i rozmawiaćxd


@Protectorx: lol, od razu na dzień dobry dała ci do zrozumienia, że jesteś kolejnym do odhaczenia, a ty to jeszcze za jakiś spoko komplement bierzesz...
  • Odpowiedz
  • 0
@Cadfael: ona dostaje te kwiaty pocztą kwiatowąxD

Ogólnie lubie sie spotykac z randomkami bo zawsze dopytuje ją o creepy sytuacje i no ta ukrainka opowiedziala mi, że kiedyś z dupy zaczepił ją jakiś typ pytając o altualną godzinę, ta jej odpowiedziala a typ się na nią rzucil w przytulaniexD obcy typxD
  • Odpowiedz
@Protectorx tak wyglada życie atrakcyjnych różowych, u nas problemem jest znalezienie kogokolwiek a u nich odsianie creepow, starych dziadów i innych sebiksów, którzy najczęściej nie mają oporów do zagadania
  • Odpowiedz