Wpis z mikrobloga

No i #!$%@?. Umówiłem się przez messengera z ukrainką lvl 26 na środę po 20:00 do restauracji. Zjedliśmy sushi rozmawiając, miała po jakimś czasie uczulenie z powodu medycznego kremu to zajechaliśmy o 22:00 do szpitala, dostała zastrzyk w dupalaxd potem z 2 godziny rozmawialiśmy w aucie o wszystkim, była wdzięczna że jej pomagam używać polskich słówek no i równo o północy odwiozłem ją do domu bo miala do pracy na 9:00, dałem kinder bueno bo akurat miałem w auciexd przytuliłem, pomachaliśmy sobie i tyle.

Dziś o 11:00 napisałem do niej czy chciałaby się umówić do restauracji bo zapomniałem zaproponować spotkanie gdy się żegnaliśmy i do tej pory nie odczytała mojej wiadomości.

Dziękuję, do widzeniaxD

#zwiazki #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
  • 110
No jeżeli nie odpisze w ciągu tygodnia to napisze jej, że jest mi przykro z tego powodu, że w taki sposób postanowiła mnie zignorować.

Mam jeszcze jedno spotkanie z inną
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Protectorx: szkoda czasu mordo. Jeśli nie wraca do Ciebie natychmiast z wiadomością/kolejną propozycją randki to słabo jej zależy, jeśli wgl jej zależy. Chyba, że jest zawstydzona całą sytuacją, ale jeśli byś był dla niej dobrą opcją to pokonała by wstyd.

Próbuj jakąś nową Ukrainkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Protectorx: jak sie umawiasz pod koniec randki na kolejne randki, ew kolejnego dnia to sie nie dziwie, ze nie odpisuja xd

jesli ktos nie odpisuje to przynajmniej nie wywylaj kolejnej wiadomosci, wygladasz na desperata, a fakt, ze piszesz o typiarze, z ktora sie spotkales raz na wykopie tylko to potwierdza - NAWET JESLI TAK JEST NIE MUSISZ NIKOGO O TYM INFORMOWAC

kobieta jesli jest zainteresowana zawsze ulatwi ci sprawe i latwo
@Protectorx: Nie wiem kim jesteś i jakie masz podejście ale jestem trochę weteranem Tindera, po pierwsze jechać do kogoś 120km i stawiać obiad w restauracji na pierwszym spotkaniu jest średnie. Najlepiej zaprosić na jakiegoś drinka lub spacer, bo zbankrutujesz. Po drugie zlej sprawę, przestań analizować i umawiaj się dalej z innymi kobietami. Jakbym miał analizować tak każde spotkanie to bym chyba zwariował.
@dexterpol: ja analizuje tylko takie nietypowe dla mnie spotkania bo zwykle trafiam ma dziewczyny które odpisują odrazu nastepnego dnia aż za bardzoxd

Tu wpadla taka sytuacja i nwm jak to interpretować. No trudno się mówi. Napiszę za pare tygodni do niej to sie wtedy dowiem moze czegos wiecejxd

A odnosnie restauracji to mielismy sie tylko umówic na kawe ale pewnie miala klientke albo tak jak pisala byla chora (i byla nadal
No jeżeli nie odpisze w ciągu tygodnia to napisze jej, że jest mi przykro z tego powodu, że w taki sposób postanowiła mnie zignorować.


@Protectorx: Przestań już do niej pisać, tylko ją utwierdzisz w tym, że słusznie cię zlała i trafisz na półeczkę desperatów. Nie pykło i tyle, jak ci nie odpisuje to mniej honor i ją olej zamiast śledzić jej insta i wysyłać jej smutne wiadomości, ona zdania nie zmieni
@Protectorx: No ale nie wysłała, OP kontroluje swoje zachowanie, a nie jej. Nie zmusi jej do odpowiedzi zasypując ją kolejnymi wiadomościami.

Swoją drogą owszem, powinna wysłać, ale prawda jest taka, że w 95% przypadków dostaje się w takiej sytuacji zamiast "ok, rozumiem" to 10 nieodebranych połączeń i 300 wiadomości, w tym wyzwiska i groźby xd Czasem dla swojego spokoju psychicznego lepiej olać niż się na to narażać, chociaż niestety na tym
@Protectorx po #!$%@? się upierasz że za nią zapłacisz gdy ona chce 50:50? Zaproponowałes, nie chciała - ok, nic na siłę. Tak jak już ktoś wspomniał, mogła to odebrać jako presję albo formę przysługi którą będzie musiała w jakiś sposób oddać. Po co kłamiesz że mieszkasz blisko a masz 120km? Skoro skłamałeś z tym to możliwe że skłamałeś z jeszcze czymś innym.