Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki, chodzę już trochę na siłkę, ćwiczę tam z koksami 2xtydzień i mam jeszcze jogę. Stworzyłam w sobie nawyk aktywności sportowej kilka razy w tygodniu ()

Teraz przyszedł czas na jakiś konkretniejszy plan treningowy i skrupulatniej uskutecznianą dietę. Niestety, polecony dietetyk sportowy, jak usłyszał, że będę budować mięśnie na diecie wegańskiej, to się zesrał. Widzę dużo zagranicznych ofert na usługę, której potrzebuję, ale nic u nas, co trafia w moje potrzeby.

Był już tu taki problem może i możecie podrzucić info?
Moim celem jest zbudować takie mięśnie, żeby mój przyszły chłopak zawsze czuł się ze mną bezpieczny ( ʖ̯)

#mirkokoksy #dieta #silownia #dietetyka #weganizm #plantreningowy
Oszaty - Siema Mireczki, chodzę już trochę na siłkę, ćwiczę tam z koksami 2xtydzień i...

źródło: paryss

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

że będę budować mięśnie na diecie wegańskiej, to się zesrał


@Oszaty: nie mnie oceniać, bo każdy robi to co chce, ale będzie ci ciężko.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Korax właśnie napastnik to musi też w szybkość inwestować i inne, a ja to bardziej w defensywie, łydy mam eleganckie np.
  • Odpowiedz
@Oszaty: ciężko ci będzie zjeść tyle, żeby zapewnić odpowiednią ilość białka. Chyba że będziesz jakieś wspomagacze stosować.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@atol no wiadomo, ale i tak codziennie biorę b12, omega3 etc., więc spoko. Ale właśnie kumaty dietetyk by to pięknie rozpisał
  • Odpowiedz
@Oszaty: idź do dietetyka tylko jak sobie tego sama najpierw nie ułożysz i nie spróbujesz, i zobaczysz czy dasz radę tak żyć. Na masie podczas budowy potrzebujesz minimum 1.2 - idealnie 1.5g białka dziennie na kilo masy. Nie wiem co tam jesz, ale różnego rodzaju fasole, orzechy, nasiona mogą w tym pomóc - tylko uważaj żeby nie przebić BMR+100/200 kcal za dużo, bo będziesz zbierać tłuszcz do dupy a nie
  • Odpowiedz
@Oszaty: cóż, przy budowaniu masy podstawą jest białko. Teoretycznie możesz to sobie policzyć, choć dobry dietetyk powinien to ogarnąć. Do tego też węgle bo podczas wysiłku organizm będzie potrzebował cukru dla mięśni na już a nie bawił się z odzysk energii z tkanki tłuszczowej.
Jeśli tylko białko roślinne to będzie ciut ciężej. Chyba że jest opcja użyć np białka serwatkowego to może trochę ułatwić. Zakładając że ćwiczysz już jogę to
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@severh Hejka, dzięki za odp, jak widzisz post jest już trochę stary, ogarnęłam wegandietetyka sportowego. Białko i kreatyna są, wszystko bangla, obwody się zmieniają. Akurat jestem babą, ćwiczę z ciężarami. Powodzenia!!
  • Odpowiedz