Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki jak poradzić sobie z tą bezsensownością życia gdy ma się 30+ lat? Staram się jakoś urozmaicać sobie czas ale i tak czuje, że każdy dzień wygląda tak samo. Kiedyś granie w gierki, filmiki na youtube + picie piwa do monitora cieszyło a teraz już nawet to jest bez sensu i nawet nie chce bo potem tylko głowa boli i jeszcze gorszy humor. Niby jestem dorosły, mam jakieś pieniądze i nawet sporo czasu wolnego ale nie widzę potrzeby na cokolwiek wydawać, nawet nie wiem na co. Być może posiadanie związku by wprowadziło kolorów do mojego życia ale szukam przecież od kilku lat na każdej możliwej apce i nic. Brak znajomych bo każdy dawno poszedł w swoją stronę. Nie mam pojęcia co robić, utknąłem w jakiejś próżni.

Tak teraz myślę, że jak ktoś nie poszedł utartą ścieżką będąc 30+ czyli praca-dom-ślub-rodzina-dzieci, to nikt nam nie dał instrukcji co w takiej sytuacji robić. Przecież nie jestem bogaty żebym sobie wiódł życie wesołego singla, który zwiedza świat i robi imprezki na jachcie. Siędze w domu jak ten cep i rozmyślam nad swoim życiem, bo to nie moment żebym wszystko odpuścił, a z drugiej strony co ja mogę nowego zaczać.

#przemyslenia #feels #doomer #depresja #samotnosc #przegryw #przegrywpo30tce #zwiazki #rodzina #agepill #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki jak poradzić sobie z tą bezsensownością...

źródło: hq720

Pobierz
  • 25
nie zrozumiałeś. W wyjściu na kawę nie chodzi o to że chce kogoś poznać tylko, że takie wyjścia nic nie dają w kontekście robienia czegoś innego niż siedzenie w domu. Po prostu pójdziesz na kawę/do kina/do teatru na chwilę, wracasz do domu i dalej to samo


@mirko_anonim: o to rozumiem dobrze, podobnie z podróżowaniem
może odnajdź Boga
Mirki jak poradzić sobie z tą bezsensownością życia gdy ma się 30+ lat


@mirko_anonim: jest taka sama jak ma sie 25 30 i 50. wymyslaj sobie cele, skoro nie wziales szablonu ze spoleczenstwa (starzejaca sie gruba zona, tepe gowniaki, kredo do konca zycia, wczasy w łebie)