Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki jak poradzić sobie z tą bezsensownością życia gdy ma się 30+ lat? Staram się jakoś urozmaicać sobie czas ale i tak czuje, że każdy dzień wygląda tak samo. Kiedyś granie w gierki, filmiki na youtube + picie piwa do monitora cieszyło a teraz już nawet to jest bez sensu i nawet nie chce bo potem tylko głowa boli i jeszcze gorszy humor. Niby jestem dorosły, mam jakieś pieniądze i nawet sporo czasu wolnego ale nie widzę potrzeby na cokolwiek wydawać, nawet nie wiem na co. Być może posiadanie związku by wprowadziło kolorów do mojego życia ale szukam przecież od kilku lat na każdej możliwej apce i nic. Brak znajomych bo każdy dawno poszedł w swoją stronę. Nie mam pojęcia co robić, utknąłem w jakiejś próżni.

Tak teraz myślę, że jak ktoś nie poszedł utartą ścieżką będąc 30+ czyli praca-dom-ślub-rodzina-dzieci, to nikt nam nie dał instrukcji co w takiej sytuacji robić. Przecież nie jestem bogaty żebym sobie wiódł życie wesołego singla, który zwiedza świat i robi imprezki na jachcie. Siędze w domu jak ten cep i rozmyślam nad swoim życiem, bo to nie moment żebym wszystko odpuścił, a z drugiej strony co ja mogę nowego zaczać.

#przemyslenia #feels #doomer #depresja #samotnosc #przegryw #przegrywpo30tce #zwiazki #rodzina #agepill #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki jak poradzić sobie z tą bezsensownością...

źródło: hq720

Pobierz
  • 25
Przecież nie jestem bogaty żebym sobie wiódł życie wesołego singla, który zwiedza świat i robi imprezki na jachcie.


@mirko_anonim: ale czemu zaraz NA JACHCIE musi być impreza - niestety ale spójrz na to w tą stronę, że najprawdopodobniej jesteś nudnym nudziarzem z nudnym życiem

jakbyś miał laskę to byś był tym samym sobą + masa problemów od samej laski a jakbyś z nią dziecko miał to x10 ^^

generalnie słowo klucz
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): @Dietetyq: gadasz tak jakby nudziarze (czyli większość osób które znam) nie były w związku :P

ja czasem wychodzę do kina, na kawę na mieście, itp. ale to nic nie daje, to co w takim przypadku panie normik?


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
@mirko_anonim: ahh ta proza życia, ja mam 27 lat i też mnie takie myśli od czasu do czasu dopadają jak jadę rano s8 do swojego korpo()
walnąć w cholere? cięzko bo jednak rodzina, dziewczyna
jezdzic tak codziennie przez 40 lat? w kaftanie skończę przed 40 stką
hobby mam, kase mam, czasem są dni, że widzę w tym sens a czasem są dni, że w moim hobby widzę
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): tak naprawde mozesz robic sporo rzeczy ograniczenia sa w twojej glowie, mozesz np spelniac marzenia z dziecinstwa. moze wtedy twoich rodzicow nie bylo stac na rozne twoje zachcianki? mozna poplynac kupujac zestawy lego i je skladac (one nadal sa bardzo drogie). jesli nie masz zadnego hobby i zainteresowan - co w obecnych czasach paradoksalnei staje sie norma, mimo ze mozliwosci mamy nieograniczone i na wyciagniecie reki. w latach
@mirko_anonim: To się nazywa życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dupa w domu to też nie jest gwarancja szczęścia i radości, bo możesz skończyć z babą do której nie ma nawet co gęby otwierać, bo albo już nie ma o czym, albo gasi cię jak peta za każdym razem czego byś nie zrobił. Znajomi to niestety albo robota albo jakieś grupy co się często spotykają albo organizują sobie
@mirko_anonim:

ja czasem wychodzę do kina, na kawę na mieście, itp. ale to nic nie daje


Pytanie na czym to polega, bo jak na piciu kawy to nikt o ile nie jesteś jakimś Adonisem nie będzie do ciebie podbijał podrywać albo gadać. Musi być jakiś naturalny powód do otwarcia ryja do kogoś.
Możesz próbować w duszpardteierstwoe dla pracujących


@Yurakamisa: a jak ktoś nie jest religijny? Przecież bym nie wytrzymał gdyby jakiś klecha coś do mnie mówił, bo absolutnie nie mam do nich szacunku. Filozoficznie też bliżej mi do buddyzmu niz chrześcijaństwa, więc takie pro katolickie rzeczy raczej odpadają.
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): @Korowiov: nie zrozumiałeś. W wyjściu na kawę nie chodzi o to że chce kogoś poznać tylko, że takie wyjścia nic nie dają w kontekście robienia czegoś innego niż siedzenie w domu. Po prostu pójdziesz na kawę/do kina/do teatru na chwilę, wracasz do domu i dalej to samo

@mirko_anonim: ale nudziarz który już jest w związku to nie jest to samo co nudziarz który stara się sobą kogoś zainteresować - już pomijam że przystojny 190 cm, oczy wojownika, muskularny nudziarz to co innego jak nudziarz chudy zakola 170 pracownik produkcyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim: ok ale to co miałoby dać w takim razie innego niż właśnie posiedzenie pół godziny w miłym miejscu i wypicie dobrej kawy przyrzadzonej przez bariste? No właśnie dokładnie to. Jeśli Cię to nie cieszy to co innego zajebistegi ma Cie ucieszyc jak mała rzecz nie sprawia Ci radości?
@Glikol_Propylenowy: @mirko_anonim Są organizacje dla 30 letnich chłopów. Ogólnie sam się zastanawiam jak uciec od samotności i szukam jakis możliwości. Taki właśnie pomysł mi ostatnio wpadł ale też nie jestem katolem.

już pomijam że przystojny 190 cm


@Dietetyq: taki też może być samotny. Ja raczej ponadprzeciętny 193 cm zainteresowanie kobiet jest ale nie mam w sumie co im dać więc samotnośc gra główne skrzypce.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): W tym wieku możesz wiele rzeczy na nowo zacząć. Jesteś niezależny, a jednocześnie trochę życia jest przed Tobą. Zwizualizuj sobie kolejne 5-10 lat. Ten czas i tak minie, więc lepiej mieć plan, który nie wypali niż nie mieć. Ja sam w wieku 30+ będę się przekwalifikowywał


·
@Yurakamisa: no ok ale to jest ten sam case co osoba bogata - masz realne zasoby i POTENCJAŁ który możesz wykorzystać albo i nie

a że nie każdy wykorzystuje nawet wysoki potencjał to już inna para kaloszy i to jest co innego jak ktoś kto tego potencjału nawet nie posiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yurakamisa: no ale gdzie są takie organizacje? Ja mieszkam 100 kilometrów od najbliższego miasta wojewódzkiego, więc nie ma szans, że będę jeździł i szukał jakichś organizacji xD. Chciałbym mieć z kimś wyjść, pogadać, ale tak od czasu do czasu, bez przesadnego #!$%@? się sobie w życie. Trochę przykro nie mieć nikogo poza rodzicami do kogo można otworzyć usta ;_;.
@mirko_anonim: @Yurakamisa
kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
Mieszkasz w tym mieszkaniu,
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja

Jednocześnie socjalizujesz się z z dziewczynami, wypady na imprezy, wyjazdy w góry, wyjście na siłownie, do kina,
Jak są chętne to działasz dalej aż zostanie dziewczyną.
Jak nie jest