Wpis z mikrobloga

Które auto byście wybrali? Bardziej skłaniam się do Kugi, jest bardziej oszczędna (spalanie) i mniej terenowy wygląd.

- Nowa Kuga 2024
- Nowy Forester 2024

Obydwa auta spełniają moje kryteria:

- SUV (prześwit i wygoda wsiadania)
- automat
- benzyna/hybryda
- 5 lub 7-osobowe
- kierowca 194 cm mieści się sam za sobą w drugim rzędzie
- płaska podłoga w drugim rzędzie lub prawie płaska
- duży bagażnik by zmieściły się 3-4 duże walizki lotnicze
- brak dachu panoramicznego
- napęd 4x4
- fotel elektryczny z pamięcią ustawień połączony z ustawieniem lusterek zewnętrznych (dwóch kierowców)
- elektryczna klapa bagażnika otwierana bezdotykowo
- tapicerka materiałowa lub alcantara (nie umiem dbać o skórę)

#motoryzacja
iksem - Które auto byście wybrali? Bardziej skłaniam się do Kugi, jest bardziej oszcz...

źródło: kuga czy forester

Pobierz
  • 121
@iksem: Forester wygląda prawie jak RAV4 nowa. Ja kupiłem miesiąc temu sportage i jestem zadowolony. Jezeli miałbym wybrać między tymi dwoma to Forester zdecydowanie.
Nowa kuga niby zyskuje tym że ma przesuwme fotele w drugim rzedzie i bedziesz mial albo bagażnik jak w mondku tylko bez miejsca w drugim rzedzie foteli albo jak w focusie ale za to z miejscem z tylu. Jak masz mozliwosc sprawdzenia to zrob test z fotelami w obu pozycjach i bedziesz mial jasność. Powodzonka w zakupie
Podobne wymagania miałem a skończyło się na lexusie.

- kierowca 194 cm mieści się sam za sobą w drugim rzędzie


@iksem: jeśli chodzi o japońce, to przy takim wzroście zwóć uwagę czy prawa noga ma odpowiednio dużo miejsca na dłuższe trasy, czy nie musisz jej trzymać pod jakimś kątem czy leżeć na plastikach oraz miejsce pod kierownicą na nogi

Nie wiem czy w tych samochodach jest opcja podnoszenia i opuszczania kierownicy