Wpis z mikrobloga

@Poldek0000: Ten sam facet w tym samym momencie może się podobać kobiecie 10/10 a inna 7/10 może go nie uważać za atrakcyjnego. Bierze się kobietę dla której jesteśmy top i która Nas chce a nie na odwrót.
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: Mylisz programistów z jakimiś podstarzałym biznesmenami. Programiści zazwyczaj mają przeciętne partnerki (na nich poziomie atrakcyjności). Nie zmienia to faktu, że masz mocne kompleksy co do tego zawodu. NIepotrzebnie przecież, jest wiele innych zawodów, których można zazdrościć.
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE: Coś takiego mógł napisać tylko ktoś kto ma zerowe praktyczne pojęcie o kobietach a karmi się wyłącznie incelskimi teoriami z d--y. Ja miałem prawie 30 kobiet w swoim życiu i wiem doskonale że jedne kobiety za mną szalały a innym się kompletnie nie podobałem.
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn XDD Bez kozery powiem 300.

To co tu robisz, ruchaczu?

Ja ci potrafię udowodnic ze istnieje jeden typ urody, preferowany przez kobiety i tyle. I zawsze jest to chlop wysoki, bez zadnych defektów, z szeroką szczęką i dobrym framem.
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE: Ty się udzielasz na tagu #blackpill i #przegryw. Co ty możesz wiedzieć o kobietach poza tym co wyczytasz w tamtym szambie? Tam jest pomieszanie z poplątaniem. Rzeczy sensowne zlewają się z totalnymi urojeniami. I rozpoznać co ma sens może tylko i wyłącznie ktoś kto ma wiedzę praktyczną o kobietach. Ale nikt taki nie będzie na tych tagach siedział. Kilku wykopków próbowało prostować tamte brednie
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: A możesz odpowiedzieć rzeczowo, argumetnami, czy tylko potrafisz strzępić swój parszywy ryj słowami typu prawik i inceloza?
Prawda jest taka że ja udzielając się na tagu #blackpill wiem dużo więcej o babach niż ty i twoje 30 urojonych panienek razem wzięte, Żyj sobie w swojej nieświadomości, a jeżeli chcesz się czegokolwiek dowiedzieć na temat zachowania bab, to zapraszam do poczytania badań naukowych. Tam się dowiesz prawdy. I tego czy twoje 30 dziewic szczerze cię kochało też
Sorry ale teraz wyglądasz jak rasowy płaskoziemca.

Jeszcze
  • Odpowiedz
Prawda jest taka że ja udzielając się na tagu #blackpill wiem dużo więcej o babach niż ty i twoje 30 urojonych panienek razem wzięte


@SPACE_MARINE: I dalej już nie czytam bo to nie ma sensu. Po raz kolejny się przekonałem że z odpadami incelskimi nie warto w ogóle rozmawiać. Nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz