Wpis z mikrobloga

To po co w ogóle dopłacać do jakiegokolwiek produktu lepsze jakości jak można na pewno tańszym sposobem osiągnąć to samo?


@fajq: przeczytaj to co napisałeś i zastanów się...

Po co kupować coca colę jak można hop colę? Albo po co kupować telefon Samsunga jak można kupić manta multimedia. Zajebista logika...


no właśnie dobra logika, a słabe porównanie, bo powinny pojawić się jeszcze kryteria jakie mają spełnione:
- chcesz tylko i wyłącznie
Cenę pamiętasz dobrze pewnie, tylko jak zgaduje było to jakiś czas temu. Teraz ceny podskoczyły. Tu ich strona. Ceny bez podatku: https://localmenu.katzsdelicatessen.com/


@Vadzior: u nas za sosy do kanapki byłoby minimum 2 złote, a tam gratis

i jeszcze ta #!$%@? nazwy od meat&go


@dupasmoka: nazwa nie jest jakaś szczególnie oryginalna i nie sądzę, że to #!$%@?

a w Polsce zapewne jeszcze większe bo składniki musisz importować z zagranicy


@fajq:
@o__0: Potwierdzam, toster jest lepszy niż mirkofala, ale jadłem takie kanapki o 3 też. Prosciutto crudo, musztarda, ser, Gordon też pokazywał fajną technikę z nacieraniem gorącego chleba czosnkiem, to też polecam jak ktoś lubi czosnek.
toster jest lepszy niż mirkofala


@PanKapusta: wiadomo, toster albo elektryczny grill lepszy, ale nie każdy ma a ja chciałem tylko podkreślić absurd tej kanapki i jej ceny

Tricku z nacieraniem gorącego chleba czosnkiem nie znałem, ale muszę koniecznie wypróbować