Wpis z mikrobloga

  • 30
@akaisterne dostaję 1620 zł. Opłacam cześć rachunków i robię zakupy. Zostaje mi mniej niż 1k miesięcznie. Nie prowadzę życia ascety więc też sobie coś kupuję co 2 dni. Z czego mam odkładać? Na grafikę do kompa bym zbierał z 3 lata.
  • Odpowiedz
  • 671
@ChlopoRobotnik2137 nigdy. Do maka mam z 5km z buta. Robię spierdotrip, kupuję kawę i herbatę czytam wykop i znowu 5km do domu z buta. Dlaczego mam z tego zrezygnować? Nie mam praktycznie żadnych innych przyjemności w życiu.
  • Odpowiedz
  • 933
@akaisterne ale co twoim zdaniem mam robić cały miesiąc? Nigdzie nie pracuję, nie uczę się tylko gniję na rencie. Siedzenie przy kompie jest coraz bardziej nudne. Takie wypady do maka na herbatę są relaksujące, posiedzę wśród ludzi zamiast być samemu w pokoju. I tak z nikim nie rozmawiam, więc takie spierdo do maka to proteza kontaktów towarzyskich
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Mozesz rownie dobrze siedziec gdzies w galerii albo w markecie. Do samego spacerowania tez nie potrzebujesz pieniedzy. Wyglada to dla mnie tak jakbys w ogole nie szanowal pieniedzy, bo dostajesz je za darmo. Ja bym sobie zrobil picie do termosu i zapakowal w plecak.
  • Odpowiedz
  • 24
@dziobnij2 No i w porządku, przejdziesz się spory kawałek, posiedzisz sobie w knajpce no i masz zajęcie, to jest dużo lepsze niż np. tylko siedzieć w domu przy Internecie. Właściwie to ci zazdroszczę, sam chciałbym mieć rentę, mam małe potrzeby, a pracować mi się nie chce.
  • Odpowiedz