Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: kiedyś z dziewczyną zrobiliśmy tak, że ona założyła tindera i razem pisaliśmy z tymi gośćmi tak o. No to większość nie tylko jest od razu zboczona, co mało kreatywna w konwersacji i zwyczajnie nudna.
  • Odpowiedz
@WielkiNos ja #!$%@?, jaki to jest krindż. To jest zawsze ten sam schemat - normalna gadka, używają zwykłych słów a nagle się prostują, odchrząkują i jeb:

KRYSTYNO, czy lubisz szybko się poruchać z nieznajomym? Akurat będę przejeżdżał obok, to bym wpadł, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
(…)
CZEMU SUKO NIE ODPISUJESZ!????111
  • Odpowiedz
  • 25
@szaolny @zimowyporanek ale z wami tak jest wszędzie. Po prostu się przyznajcie jakimi zbokami jesteście zamiast zwalać na kobiety, że nie wiedzą do czego jest tinder.

Jakimś cudem są ludzie, którzy się tam normalnie poznali. Tylko faceci kłamią, że szukają związków żeby poruchać, bo wiedzą, że inaczej żadna się nie zgodzi potem tłumacząc, że przecież tinder jest do ruchania. .
  • Odpowiedz
  • 13
@WielkiNos ciekawe jaki jest procent tych "normalnie poznanych" na appce do ruchania xD dam Ci radę, jak chcesz znalelezc normalnego faceta to idź nie wiem na kurs tańca, z domu wyjdz. Na tinderze miłości szukac, no daj sobie spokój.

Ja każda kobietę z jaką dluzej bylem na kursach tańca poznałem i zawsze była normalna i ułożona <zaskoczenia2x>, a do posekszenia to kluby i tinder.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Dlatego ja to że chce się ruchać bez zobowiazań (ale na dłuższą metę) mam już w opisie, i jak ktoś #!$%@? to akceptując zasady i grajać w otwarte karty. Polecam wszystkim panom, a nie jakieś głupie zagrywki i chamskie kuszenie związkiem żeby wam baba dała!
  • Odpowiedz
@WielkiNos jako, że okres randkowania i szukania wybranki mam już dawno za sobą, to zastanawiam się czy to są rozmowy, które mogłyby w ogole sie odbyc w naszym matrixie czy one wszystkie co do jednej są fejkami.

Tego rodzaju tekst to moglby chyba zadzialac tylko na babke z pobocza w trasie na zegrze, i to raczej z tych co „widziały już wszystko”
  • Odpowiedz