Wpis z mikrobloga

@o__0: xDDD Juz cie widze jak szukasz naj***ny o 3 w nocy czarnych lateksowych rekawiczek zeby zrobic ta kanapke xD... Bez nich ta kanapka nie bedzie krafotwa wiec nie ma podjazdu nawet.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: gurwa za te same pieniądze we Włoszech kupisz całą pizzę i jeszcze kelner ci ją poda do stolika, albo panini na głównym placu w Bolonii ze świeżą mozarellą i prawdziwą szynką włoską i to w rozmiarze w rozmiarze XL a nie podgrzana kanapka z czedarem folii i polacką szynką XD
  • Odpowiedz
@Emill: Moja myśl była taka, że za produkt wyższej jakości płaci się po prostu więcej. Owszem Masz teoretycznie to samo: Kanapka z serem ale jak widać są kanapki z serem kategorii A i B. Jeżeli chcesz kupić coś czymś się najesz to raczej nie wybierzesz takiej kanapki żeby się najeść pod korek. To jest raczej jako coś do spróbowania. Tak samo trufle w Chorwacji. Raczej normalny człowiek który nie śpi
  • Odpowiedz
@KaWuSia89 Koło raclette kosztuje ok. 20 euro za kg i to są raczej dolne widełki. We Francji owszem dostaniesz te w supermarketach cięte po 10 euro za kg, ale no hmm to nie to samo.
Podobnie z oliwą we Włoszech - obecnie kosztuje ponad 15 euro za 750 ml tłoczonej na zimno, ale możesz kupić taniej oliwę produkowaną w inny sposób.
  • Odpowiedz
@highsky No do budy xd fajnie że tak Cie boli na co ja i inni klienci gastro wydają swoje pieniądze xd ale spokojnie, nie ma przymusu, możesz jeść dalej schabowego z ziemniorami
  • Odpowiedz
@Vadzior: koltunie, gdzie napisalem ze mnie cos boli? napisalem ze golenie frajerwo za 30kilka zlotych za kanapke z serem i tyle. Ty sie cioto zesralas i zaczales porownymac przeplacona kanapke do ferrari, bo przeciez mozna kupic dacie 10x taniej. Dalsze gadka z toba jest #!$%@? daremna. Ciagnijj kiche
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: pracuje w kawiarni w Melbourne i u nas taka kanapka zwana toastie(bardzo podobnie wyglądająca) kosztuje 16AUD czyli ok 42zl. Ciekawi mnie ile zarabia obsługa, bo ja dostaję 33AUD/h . Wynajęcie lokalu w Warszawie napewno nie jest drozsze od tego w Melbourne.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: jak słyszę kraftowe to już wiem że cena będzie x2, sry kawałek chleba trochę szynki sera itp. Skladniki to pewnie max 10 zł albo mniej, jeszcze tu nie ma nic wybitnego czym by się wyróżniała ot kraftowa kanapka z szynką i serem. Edit: za 38 zł mam obiad w restauracji
  • Odpowiedz