Wpis z mikrobloga

@Vadzior tak, dokładnie o tym katz myślałem. Musiałem źle zapamiętać cenę. Przechodziłem obok i się nie skusiłem. Wolałem też bardziej spokojne miejsce. Tam niedaleko jest el diablito taqueria, dużo mniej znana(tylko 400 opinii na google), no ale całkiem spoko burrito za 10 USD.
@Emill jakieś bezsensowne to rozumowanie. Produkcja serów potrafi pochłaniać dużo pracy i czasu, a do tego dolicz koszt transportu. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że deska dobrych serów powinna kosztować 5zł bo tyle kosztuje "gouda" w biedronce. Taki kawałek sera tez znika ot tak, na jednego gryza..
@Vadzior: też właśnie ich poszukałem... no jak są kolejki to spoko, ale nie wiadomo czy akurat tą kanapkę zamawiają, bo jest tam trochę więcej pozycji i w niższych cenach niż ta kanapka. Może też zaglądają z ciekawości "czemu to tyle kosztuje", i co też nie oznacza, że wrócą ponownie.
Ja swoje zdanie podtrzymuje - to tylko kanapka z serem i szynką, z 10-15zł mógłbym dać i regularnie kupować, ale nie 2-3x
@Emill: To po co w ogóle dopłacać do jakiegokolwiek produktu lepsze jakości jak można na pewno tańszym sposobem osiągnąć to samo? Po co kupować coca colę jak można hop colę? Albo po co kupować telefon Samsunga jak można kupić manta multimedia. Zajebista logika...