Wpis z mikrobloga

38 zl za kanapke iks #!$%@? de

@xyz_xyz:
ale wiesz, że to sie tylko pieczywem rózni od burgerów/zapiekanek też za 38 zł? XDDDD
No może niektóre burgery czy zapieksy są z 20% większe.
Za takie kanapki mogę dac tyle, jezlei to będzie w stylu
text - >38 zl za kanapke iks #!$%@? de
@xyz_xyz: 
ale wiesz, że to sie tylko pieczywe...
@serek_heterogenizowany: gdzieś są granice tego jak coś wygląda i ile kosztuje,
Kanapka to produkt codzienny, rozumiem że Twój target to ludzie którzy codziennie wydadzą 40 zł na kanapkę, jeśli tak to albo ja się mylę albo Ty masz rację i nasz naród jest bardzo bogaty
w subwayu place 28zl za kanapke ale ona jest nie do powtórzenia w domu, ale to z filmiku to śmiech XD


@Lordon: Co tam takiego jest nie do odtworzenia? :D No chyba, że chodzi o te ich sztucznie smakujące mięsa, albo mielonki z żeberek, to ok :D
@Drake1: Nie żebym bronił tych cen, ale jak porównujesz kanapkę z serem 100 zl za kilogram( używają raclette jak zresztą sama ich nazwa wskazuje raclette to go), że za to mógłbyś ugotować zupę a później z takiego mięsa zrobił kotlety to trochę to śmieszne. Wszystko tak przeliczasz? xD
To jest Kraków- praktycznie same centrum i takie są tam często przebitki na jedzeniu, koszty produktów to zazwyczaj pewnie z 20%. Żurek spokojnie
@Dlaczegobo to jak kanapka kosztuje 4dychy i to usprawiedliwiona cena to rozumiem ze za porcje obiadową(dla 1 osoby) płacisz kolo 200-250?


@xyz_xyz: Ale ja nie napisałem, ze to usprawiedliwiona cena dla mnie za drogo też to jest, jednak odniosłem się do komentarza, że ktoś ma za to 2 bochenki, szynki i sera w opór, pomidor ogórek i jeszcze nie wiadomo co, tylko ile takiego sera jak na filmiku kupi? 150 gram?
@Dezerterr: Wiem co to ruben. Ale ta kanapka to tylko ser raclette i szynka, no i może jakiś tam ogórek jeszcze. Jedyna cechą wspólną z rubenem jest chyba tylko to, że to kanapki są. Bo mi ruben to kojarzy się z pastrami i chyba to jest główny składnik który jest wyznacznikiem.
Sorki, że odpisałem w innym temacie. Nie wiem jakim cudem odpisywałem tu, a pojawiło się tam. Za dużo zakładek i pewnie się pomyliłem. Tu mi się nie pojawiło to napisałem na nowo. Dopiero potem znalazłem, że napisało się za pierwszym razem w innym temacie xD A teraz już się nie da skasować
"Wędlina" to jest breasola


@fajq: Jaka bresaola, widziałeś ty bresaole xdddd Nie masz pojęcia o czym piszesz. Jak już to było prosciutto cotto, w co i tak wątpię... A cena tego sera to 70-80 zł za kilogram przy krążku w hurtowniach gastronomicznych a nie ponad 100... Przecież nie kupują w detalu.
nawet jeśli to ser gównojette za 100/kg to jego plaster kosztuje 2zł

@ultraknur3001: Max 5-7 zł w porcji, tam nie ma więcej niż 70-100 gramów sera patrząc na foty z opiniami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Marża kilkaset % jak nic.