Wpis z mikrobloga

tyle, że grach zespołowych nie da się tego zrównoważyć

Jeśli ktoś jest totalną łamagą to zawsze będzie na boisku #!$%@?


@RudyZibi: da się, jeśli w drugiej drużynie też będzie totalna łamaga
@Usmiech_Niebios

jakby wszyscy


Fajnie tak sobie dopowiadać, wymyślać, zakłamywać historie tylko po to żeby pasowała pod tezę i żeby móc kogoś zwyzywać?

Jakoś na codzień obserwuje drużyny piłkarskie gdzie jedni piłkarze są gorsi od innych a równocześnie praktycznie wszyscy są dobrzy w graniu w piłkę i nie wydaje mi się, że są to przegrywy które szlochają do poduszki XD

Poza tym nikt nigdzie nie powiedział, ze wszyscy mają być zajebisci. Tworzysz
@Mr_Beniz: Nikt się nie wybierał pod względem tego kto kogo najbardziej lubił xD liczyło się tylko to, czy ktoś dobrze grał w piłkę. Samemu zdarzało mi się być tym "wybierającym" bo jakieś tam sporty ogarniałem i zawsze mojego bardzo dobrego kumpla wybieraliśmy na końcu bo grał strasznie #!$%@?, tyle że nie był płaczącym przegrywem tylko się z tego śmiał bo wiedział że to nie koniec świata i zdawał sobie sprawy że
Fajnie tak sobie dopowiadać, wymyślać, zakłamywać historie tylko po to żeby pasowała pod tezę i żeby móc kogoś zwyzywać?


@Notes: tak jak zawsze robisz na tym portalu, ostatnio dopowiadając sobie bodaj o biednej skrzywdzonej samotnej matce?
Ciebie akurat fajnie się wyzywa, bo po prostu w ogóle nie nadajesz się do motywowania, zaprzeczasz sam sobie i piszesz debilizmy. Inni są bardziej kompetentni od ciebie więc ich się nie wyzywa. Gdybyś był bardziej
Nie każdy, kto był wybierany jako ostatni był przegrywem, za to każdy przegryw był wybierany jako ostatni.

Przegryw siedzi w głowie. Miałem kumpli, którzy #!$%@? grali w piłkę i zawsze byli wybierani jak ostatni i mieli to w pompie, z tym że to normalne chłopaki byli, a nie łajzy przegrywy wykopowe żyjące na garnuszku mamusi.
Ale o tym, że przegryw nic nie robił żeby nauczyć się grać w nożna, siatkę, kosza, ręczna to już niedobra wspomnieć


@Notes: serio? ktoś miałby po godzinach specjalnie marnować czas na naukę rzeczy które ani nie sprawiają mu przyjemności, ani są w jakikolwiek sposób przydatne, tylko po to by lepiej wypaść na przedmiocie, który jest w ścisłym top bezużytecznych

ty jesteś normalny? xd
@witajswiecie

w jakikolwiek sposób użyteczne


Nie wiem kto tu jest nienormalny ale jeśli wrażasz, że sport jest niepotrzebny chociażby dla zdrowego życia to skłaniałbym się ku temu, że to jednak ty masz coś z myśleniem…
Nie wiem kto tu jest nienormalny ale jeśli wrażasz, że sport jest niepotrzebny chociażby dla zdrowego życia to skłaniałbym się ku temu, że to jednak ty masz coś z myśleniem…


@Notes: w jaki sposób umiejętność gry w sporty zespołowe czy generalnie rywalizacyjne ma jakiekolwiek przełożenie na cokolwiek?
jak się pójdzie na basen albo pobiegać zamiast tego to rozumiem, że uzyska się jakieś gorsze efekty w kontekście zdrowia?
ty jesteś normalny? xd


@witajswiecie: znaczy uwazasz ze nie umiejacego grac przegrywa powinno sie wybierac na poczatku do swojej druzyny? To moze uwazasz tez ze na olimpiade z matematyki poiwnno sie posylac najglupszych osobnikow z klasy (zwlaszcza jesli to przegryw)? Jestes pewien ze jestes normalny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
znaczy uwazasz ze nie umiejacego grac przegrywa powinno sie wybierac na poczatku do swojej druzyny? To moze uwazasz tez ze na olimpiade z matematyki poiwnno sie posylac najglupszych osobnikow z klasy (zwlaszcza jesli to przegryw)? Jestes pewien ze jestes normalny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@abgaha: uważam, że ideą wf-u powinno być jak sama nazwa wskazuje wychowanie fizyczne, a nie sportowe

bo mam dziwne wrażenie, że jak na
@witajswiecie: ile razy w tygodniu chodzisz na silownie? Ja za dzieciaka chodzilem na gimnastyke korekcyjna. Jesli idzie o rozwoj miesni lepsza niz wf bo w grupie 4-8 osob i caly czas bylo sie pilnownym. To jest to o czym myslisz - zapewniam Cie ze wiekszosc z osob ktore mowi ze wf byl zly znacznie bardziej nienawidzilaby takich zajec. No a twierdzenie ze gry ruchowe nie wplywaja na polepszenie zdrowia obecnych dzieciakow
ile razy w tygodniu chodzisz na silownie?


@abgaha: preferuję basen, targanie żelastwa mnie nie jara

No a twierdzenie ze gry ruchowe nie wplywaja na polepszenie zdrowia obecnych dzieciakow to tez mocna odklejka.


@abgaha: nie napisałem, że nie wpływa pozytywnie na zdrowie, napisałem, że absurdem jest wymagać od kogoś by uczył się do nich po godzinach by lepiej wypaść na zajęciach, podobnie absurdem są dla mnie oceny z wf-u

i nie
@Mr_Beniz a wiecie co było dobrym rozwiązaniem? Puszczenie głośnego, mocnego i gorzkiego bąka w czasie wyborów. Każdy darł mordę -ale #!$%@?. #!$%@? na trybunę. Nawet kołczu kazał uciekać. Miałeś z głowy wybory i 45 minut dla siebie. Jak Cię pytali czy dalej śmierdzi, to się mówiło że nawet bardziej jeszcze. Działało za każdym razem. Polecam
@witajswiecie: dlatego na wf bylo wiele roznych zajec sportowych. wszystko tez zalezalo od miejscowosci w ktorej byla szkola :)
u mnie na wf gralo sie w siatke, kosza, nozna, biegalo sie przełajowo, skakalo sie w dal, rzucalo sie pilka, robilo sie gimnastyke i wiele wiele innych rzecz :) raz mielismy tez tak poukladany pla lekcji, ze bylo tez pare wyjazdow na basen wlasnie.
kazde z tych zajec mialo swoje plusy i