Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak przeanalizuje sobie swoje całe życie a zwłaszcza młodość to morda/wzrost nigdy nie miały tak dużego znaczenia. Problemem był overthinking i analizowanie wszystkiego.
- myślałem o tym, że na pewno się nie podobam, jednocześnie one na pewno nie wybiorą tych debilów patusów moich kolegów bo są brzydsi ode mnie, źle się zachowują i im ciągle dokuczają xD
- wyobrażanie sobie w głowie wspólnych romantycznych chwil
- tworzenie alternatywnych scenariuszy, np. kiedy zagaduje i daje mi kosza. Ulubiony scenariusz to gdy ona sama zagaduje i dalej już jest bajka
I tak czekałem czekałem aż coś się samo wydarzy no i zaczęły się na poważnie spotykać z tymi wszystkimi sebkami, którymi gardziłem..
Tutaj puenta trzeba mieć taki pato mindset gościa, który idzie po swoje mimo, że jest głupi czy brzydki. Overthinking to kalectwo XXI wieku, na to powinna być renta. Za dużo myślący mogą być sobą tylko po alkoholu;
To samo teraz, obserwuje instagrama znajomych par i ci goście nie są jacyś wybitni. Każdy znajomy wchodzi w związki albo bierze ślub a my analizujemy na tym wykopie i szukamy prawidłowości xD Mówienie, że liczy się tylko wygląd to mówienie z pozycji kogoś kto siedzi w domu, nie ma znajomych, social skilla i nagle chce się wbić na salony. To tak jakby menel chciał podjąć jakąkolwiek prace żeby mieć hajs i krytykował firmę bo chciał być prezesem i patrzą tylko na umiejętności i doświadczenie xD

#tinder #badoo #zwiazki #relacje #pua #seks #podrywajzwykopem #blackpill #redpill #dickpill #przegryw #tfwnogf #depresja #alkoholizm #alkohol ##!$%@? #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #slub #samotnosc #cope #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak przeanalizuje sobie swoje całe życie a zw...

źródło: comment_1661806739nqxjEjz51HjN0bq01V8Nkq

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: że wygląd to 100% sukcesu to prawda, tak gdzieś do 12 roku życia kiedy dziewczynki "chodzą" z ładnymi chłopcami
ale tak chodzą i właściwie nie wiadomo po co :)

potem jednak wchodzi więcej czynników, takich jak pozycja społeczna, nawet głupia umiejętność prowadzenia rozmowy kuleje u naszych przegrywów, oni do fryzjerki się wstydzą coś powiedzieć

a rozumienie tego wszystkiego zatrzymało się u nich na poziomie 12 latka
  • Odpowiedz
@heniek_8: Szkoła średnia i przynależność do danej grupy praktycznie definiuje kim jesteś. Chad jest znany i lubiany przez co pekluje większość dziewczyn, które rywalizują o niego- może nie być w żadnej grupie, ale wszyscy go lubią. Oskarki bogatsze bananowe high tier normie mają swoje grupy, później normiki mają swoje, a na koniec nerdy czy przegrywy mają swoje grupki- najgorsze osobniki są odtrącane przez wszystkich.
Mogą wystąpić jakieś wyjątki potwierdzające regułę, w
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jestem za głupi żeby przejmować się czymkolwiek na zapas w życiu. Kobietom imponuje takie nastawienie bo wszystkiego się boją, a szczególnie przerasta je podejmowanie ryzyka
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: wiesz, są różne przypadki, każdy inny
przegrywy są też tacy, że wysoki, przystojny, a nigdy za rękę nie trzymał bo ma #!$%@? software (np. asperger)

na pewno łatwiej mając dobry wygląd zajść "wyżej" bo przy takich samych akcjach, dostajesz lepszy feedback niż jakiś Quasimodo

tyle że to nie wszystko i w każdą stronę jest dużo wyjątków
  • Odpowiedz
@heniek_8: Poza tym nawet kiedyś u 12-13 latków zdarzały się już inicjacje seksualne, bardzo rzadko ale jednak się zdarzały. Teraz możliwe, że w czasach seksualizacji i wyzwolenia seksualnego dziewczynki szybciej tracą dziewictwo. W rosji 12tki to już dawno się bzykają przez patologię i ruski mir, oraz komunizm, więc nie wiem co w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bardziej od wyglądu liczy się charakter i ogarnięcie życiowe. Ja znam takich obrzydliwych typów, często grubasów z zakolami, ale łaczy ich zawsze jedna wspólna cecha - są pewni siebie i przebojowi
  • Odpowiedz
Jak przeanalizuje sobie swoje całe życie a zwłaszcza młodość to morda/wzrost nigdy nie miały tak dużego znaczenia.


@mirko_anonim: Te cechy zawsze miały duże znaczenie i to zwłaszcza w młodości.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Czy piszesz o irracjonalnym myśleniu w zaburzeniach psychicznych? Czy każdy człowiek dużo myśli, ale te myśli różnią się od siebie? Czy nieudane dzieciństwo, różne traumy, czy irracjonalna negatywna ocena sytuacji miały duży wpływ na głębokie przekonania których sobie nie uświadamiamy a wpływają na świadome myśli, emocje i zachowania lękowe, unikowe, depresyjne? Czy ktoś pozornie może wydawać się głupi, a być bardziej oczytanym, inteligentnym od niby nadmiernie myślącego? Czy to nadmierne
  • Odpowiedz
Mówienie, że liczy się tylko wygląd to mówienie z pozycji kogoś kto siedzi w domu, nie ma znajomych, social skilla i nagle chce się wbić na salony. To tak jakby menel chciał podjąć jakąkolwiek prace żeby mieć hajs i krytykował firmę bo chciał być prezesem i patrzą tylko na umiejętności i doświadczenie xD


To też myślenie, ale już zdrowsze, choć przesadzone. Jak widać to nie myślenie per se jest problemem.
  • Odpowiedz
I może wprost tego nie pisałeś, ale dużo sugerowałeś, twoją krytykę myślenia per se można wyczytać między wierszami:
- "Problemem był overthinking i analizowanie wszystkiego." - Overthinking rozumiany jako negatywne myślenie w zaburzeniu tak
- "tych debilów patusów" - debilów, sugestia: bo nie myślą
- "Tutaj puenta trzeba mieć taki pato mindset gościa, który idzie po swoje mimo, że jest głupi" - sugestia głupi bo ponoć nie myśli, a z czego bierze
  • Odpowiedz
Zmień głębokie przekonania będziesz nakręconą pozytywką. Człowiek nie jest dobry w racjonalnym myśleniu, w analizie, ma krótką pamięć lub jest leniwy, niedokładny. Na przykład wyśmiałeś myślenie o którym wspomniałeś, a ja zadałem głupie pytanie: Czy nie przesadzasz nazywając myślenie o którym wspominałeś prawidłowym (podałeś kilka przykładów)?
Później popełniłem jeszcze jeden błąd, w moim drugim poście podkreśliłem, że zdrowo myślisz, że się zmieniłeś, a w trzecim znowu wspominam o tym, że wyśmiałeś 'prawidłowości'
  • Odpowiedz