Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak przeanalizuje sobie swoje całe życie a zwłaszcza młodość to morda/wzrost nigdy nie miały tak dużego znaczenia. Problemem był overthinking i analizowanie wszystkiego.
- myślałem o tym, że na pewno się nie podobam, jednocześnie one na pewno nie wybiorą tych debilów patusów moich kolegów bo są brzydsi ode mnie, źle się zachowują i im ciągle dokuczają xD
- wyobrażanie sobie w głowie wspólnych romantycznych chwil
- tworzenie alternatywnych scenariuszy, np. kiedy zagaduje i daje mi kosza. Ulubiony scenariusz to gdy ona sama zagaduje i dalej już jest bajka
I tak czekałem czekałem aż coś się samo wydarzy no i zaczęły się na poważnie spotykać z tymi wszystkimi sebkami, którymi gardziłem..
Tutaj puenta trzeba mieć taki pato mindset gościa, który idzie po swoje mimo, że jest głupi czy brzydki. Overthinking to kalectwo XXI wieku, na to powinna być renta. Za dużo myślący mogą być sobą tylko po alkoholu;
To samo teraz, obserwuje instagrama znajomych par i ci goście nie są jacyś wybitni. Każdy znajomy wchodzi w związki albo bierze ślub a my analizujemy na tym wykopie i szukamy prawidłowości xD Mówienie, że liczy się tylko wygląd to mówienie z pozycji kogoś kto siedzi w domu, nie ma znajomych, social skilla i nagle chce się wbić na salony. To tak jakby menel chciał podjąć jakąkolwiek prace żeby mieć hajs i krytykował firmę bo chciał być prezesem i patrzą tylko na umiejętności i doświadczenie xD

#tinder #badoo #zwiazki #relacje #pua #seks #podrywajzwykopem #blackpill #redpill #dickpill #przegryw #tfwnogf #depresja #alkoholizm #alkohol ##!$%@? #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #slub #samotnosc #cope #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak przeanalizuje sobie swoje całe życie a zw...

źródło: comment_1661806739nqxjEjz51HjN0bq01V8Nkq

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
Mówienie, że liczy się tylko wygląd to mówienie z pozycji kogoś kto siedzi w domu, nie ma znajomych, social skilla i nagle chce się wbić na salony.


@mirko_anonim: no ale tak xD bo tagujesz #tinder wiec liczy się morda, co innego jak masz ekipe 5 julek i 5 oskarków to prędzej czy później ktoś się wykruszy a ktoś inny zostanie parka
u mnie w liceum powstała taka licealna ekipa z 15
  • Odpowiedz
Jak przeanalizuje sobie swoje całe życie a zwłaszcza młodość to morda/wzrost nigdy nie miały tak dużego znaczenia. Problemem był overthinking i analizowanie wszystkiego.


@mirko_anonim: Zawsze morda/wzrost miały znaczenie.
Sytuacja za czasów szkolnych wygląda o tyle inaczej, że dziewczyny w tym okresie albo jeszcze nie miały tak spranych mózgów albo dopiero zaczynały - przez co kontakty z nimi były łatwiejsze. Dużo par w których są takie 'zwykłe' osoby, albo są dziwne nieścisłości
  • Odpowiedz