Wpis z mikrobloga

Lekarz, któremu wystawiłem na znanylekarz.pl opinię, zgodną z prawdą (po prostu odwołała wizytę w dniu wizyty na 40 minut przed, bez podania przyczyny, jak już byłem w drodze) pisze mi teraz że "proszę oczekiwać pozwu sądowego za narudzenie dóbr osobistych" XDDDDD

To powszechna praktyka w tym serwisie? XD

To teraz już wiem skąd niektórzy lekarze mają 5.0/5.0 średnią (co jest niemożliwe i wie to każdy kto zajmuje się statystyką)

#znanylekarz #bekazpodludzi #januszebiznesu
  • 93
400zł za 20 minutowa wizytę gdzie dostaniesz skierowanie na rezonans i wróć ponownie XD


@PiersiowkaPelnaZiol: Dlatego chyba nigdy nie warto iść na 1 wizytę do speca prywatnie za własną kasę , tylko lepiej przez luxmed jak mamy pakiet, nfz. Pierwsza wizyta to prawie zawsze 10 minut maks i wie pan, bez badań to nic nie poradzę, skierowanie na tomografię, rezonans czy na co tam jeszcze. I wtedy niech pan wróci.
Znanylekarz to niszowy portal, to, że manipulują ocenami to pół biedy. Najgorsze jest to, że google robi to samo. Ostatnio sprawdzałem oceny, które wystawiłem, dosłownie wszystkie, które nie były 5/5 są zablokowane. Najbardziej mnie zdziwiło, że nawet oceny 4/5 gwiazdek mam zablokowane, gdzie konkretnie opisałem jakie są plusy i minusy danego miejsca i wręcz chwaliłem dany obiekt. Wpadliśmy w pułapkę technologii i ciężko już o rzetelną opinię
@Wsxedcrfv mnie też babka zrobiłam w #!$%@? przez tą apke, byłem w takich nerwach ze uznałem że nie mogę na gorąco pisać bo za bardzo polecę, później już uznałem że nie chce wracać do myślenia o wizycie, baba za 350 zł potraktowała mnie gorzej niż na nfz
@Wsxedcrfv: polecam wejść w pytania do specjalisty.

Siedzi tam taki zachlany knur i co sie ludzie spytają to on agresywny albo ich wyzywa. Cała odpowiedz nie przekracza dwóch zdań i zazwyczaj jej clue jest "przyjdz bo to trzeba zobaczyć"

Ja wiem, że takie pytania do specjalisty są bardziej szkodliwe niz pomocne, i raczej zaden lekarz nie jest tak głupi by bez papierów i badan cos sugerować, ale #!$%@?...skoro strona zrobiła taki
To teraz już wiem skąd niektórzy lekarze mają 5.0/5.0 średnią (co jest niemożliwe i wie to każdy kto zajmuje się statystyką)


@Wsxedcrfv: oczywiście że jest możliwe - wystarczy móc (za pieniądze) "moderować" komentarze.
Ta Twoja to pewnie ma jakiś bieda pakiet gdzie trzeba sądem straszyć.
Normalni lekarze klikają usuń komentarz i ten znika i tyle :)

Co cwańsi mają 4.7/5 bo zostawiają jakieś najbardziej burackie komentarze jednogwiazdkowe na które grzecznie i
Znany lekarz jest do bani. Tam za pln każdą opinie usuniesz będąc lekarzem


@babicz99: a to się pozmieniało? Bo tak z kilka lat temu nie trzeba było nic płacić, wystarczyło do nich napisać że chcesz żeby opinia została usunięta i po chwili znika xD Wujas jest dochtórem starej daty i jak jeszcze byłem w licbazie to mi powiedział że mam mu to "pousuwać z tych internetów" to normalnie żadnego problemu nie
każdy kto zajmuje się statystyką to akurat rozumie czym jest sampling bias


@Wap30: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ładnie wytłumaczyłeś czym jest sampling bias (albo selection bias), ale jak to się ma do tego, że większość lekarzy ma tak wysokie oceny?

Poza tym, czemu najbardziej zmotywowaną grupą miałyby osoby które wystawiają 5/5? Wlasnie ci niezadowoleni mają z reguły więcej motywacji.
jak to się ma do tego, że większość lekarzy ma tak wysokie oceny?


@NieBendePrasowac: bo jak ktoś wystawia ocenę, to jest zazwyczaj albo wyjątkowo zadowolony, albo wyjątkowo niezadowolony. Znacznie więcej ludzi jednak czuje wdzięczność i potrzebę jej wyrażenia, niż chęć ukarania specjalisty, a takie akcje jak u OPa nie zdarzają się u sensownych specjalistów którzy rozumieją, że szacunek do pacjenta jest ważny. Normalni specjaliści naprawdę są zaangażowani w to, żeby unikać