Wpis z mikrobloga

Lekarz, któremu wystawiłem na znanylekarz.pl opinię, zgodną z prawdą (po prostu odwołała wizytę w dniu wizyty na 40 minut przed, bez podania przyczyny, jak już byłem w drodze) pisze mi teraz że "proszę oczekiwać pozwu sądowego za narudzenie dóbr osobistych" XDDDDD

To powszechna praktyka w tym serwisie? XD

To teraz już wiem skąd niektórzy lekarze mają 5.0/5.0 średnią (co jest niemożliwe i wie to każdy kto zajmuje się statystyką)

#znanylekarz #bekazpodludzi #januszebiznesu
  • 93
  • Odpowiedz
Prowadzę portal, który jest konkurencją dla ZL w jednej z niszy

@witek1902:
A na czym zarabiacie? Bo mode takich serwisów jest zazwyzaj taki, że pierwsze 2 lata jest się pro użytkownik i zbiera popularnośc, a potem zaczyna się to spieniężac i brak kasę od ocenianych.
Na czymś musisz zarabiać, tym bardziej gdy jest ryzyko, że oceniani się #!$%@?ą do ciebie.
  • Odpowiedz
@Wsxedcrfv: Portal ZnanyLekarz jest gowno wart w przypadku lekarzy , którzy są choć minimalnie zaangażowani w internet. Wiadomo, ze jakis stary lekarz małej przychodni raczej tego nie moderuje i tam można wyczytać prawdę często, ale to tyle. Mialem raz okropna wizytę, chłop chamowaty, nic nie pomógł. Na ZnanymLekarzu same piany jaki wspaniały empatyczny lekarz. A na gazeta.pl watek o lekarzach z mojego miasta i same pojazdy, ze cham, nie pomaga, proponuje
  • Odpowiedz
To teraz już wiem skąd niektórzy lekarze mają 5.0/5.0 średnią (co jest niemożliwe i wie to każdy kto zajmuje się statystyką)


@Wsxedcrfv: to przedtem nie zajmowałeś się statystyką i nie wiedziałeś? :D
LOL

Gratuluję odkrycia, że portal opłacany przez lekarzy kasuje negatywne opinie o lekarzach :D
Podpowiem Ci, że Booking.com tez kasuje negatywne opinie :)
Ceneo również :D
  • Odpowiedz