Wpis z mikrobloga

Lekarz, któremu wystawiłem na znanylekarz.pl opinię, zgodną z prawdą (po prostu odwołała wizytę w dniu wizyty na 40 minut przed, bez podania przyczyny, jak już byłem w drodze) pisze mi teraz że "proszę oczekiwać pozwu sądowego za narudzenie dóbr osobistych" XDDDDD

To powszechna praktyka w tym serwisie? XD

To teraz już wiem skąd niektórzy lekarze mają 5.0/5.0 średnią (co jest niemożliwe i wie to każdy kto zajmuje się statystyką)

#znanylekarz #bekazpodludzi #januszebiznesu
  • 93
To teraz już wiem skąd niektórzy lekarze mają 5.0/5.0 średnią (co jest niemożliwe i wie to każdy kto zajmuje się statystyką)


@Wsxedcrfv: każdy kto zajmuje się statystyką to akurat rozumie czym jest sampling bias. Oceny od każdego pacjenta nie mogłoby się tak rozkładać, ale od podgrupy która jest zmotywowana żeby wystawić ocenę jak najbardziej (zakładając obiektywność oceny, o tym też można zapomnieć ale to inny temat)
@Wsxedcrfv: z tego co wiem to tylko rankinglekarzy.pl nie usuwa opinii, ja zawsze tam sprawdzam.

"proszę oczekiwać pozwu sądowego za narudzenie dóbr osobistych"


@Wsxedcrfv: mam kilku lekarzy w rodzinie XD, wcale mnie nie dziwi że ci tak odpisała.

Ja bym odpisał okej i niech się buja, ale dziwne że ci opinie zostawili, tam praktycznie każdy ma 5/5 i płać 400zł za 20 minutowa wizytę gdzie dostaniesz skierowanie na rezonans i