Wpis z mikrobloga

Lekarz, któremu wystawiłem na znanylekarz.pl opinię, zgodną z prawdą (po prostu odwołała wizytę w dniu wizyty na 40 minut przed, bez podania przyczyny, jak już byłem w drodze) pisze mi teraz że "proszę oczekiwać pozwu sądowego za narudzenie dóbr osobistych" XDDDDD

To powszechna praktyka w tym serwisie? XD

To teraz już wiem skąd niektórzy lekarze mają 5.0/5.0 średnią (co jest niemożliwe i wie to każdy kto zajmuje się statystyką)

#znanylekarz #bekazpodludzi #januszebiznesu
  • 93
  • Odpowiedz
  • 2
@NieBendePrasowac: dokladnie do tego pije, zmotywowani sa Ci #!$%@? a nie zadowoleni a nie da sie zadowolic kazdego bo to po prostu niemozliwe wiec 5/5 ze 500 glosow brzmi podejrzanie na kilometr. Zreszta baba widac ze ma cisnienie na szklo bo nawet w sniadaniowkach wystepowala
  • Odpowiedz
Są blokowane bo właściciel firmy je zgłasza. Po kilku miesiącach od odwołania one wracają.


@Beefy_Malibu_Doctor: Raczej nie. Mam zablokowaną nawet opinię 5/5 dla warsztatu. Powód blokady to "ten obiekt często dostaje oceny naruszające regulamin, więc dodawanie ocen jest zablokowane". Czytaj: jeśli ktoś robi ludzi w trąbę, to oburzeni klienci przestają mieć możliwość wyrażenia tego w opiniach.
Blokada wisi już prawie rok, więc niezbyt liczę że kiedyś wróci.
  • Odpowiedz
@Wsxedcrfv: wy tak urwa serio? boicie się takich pierdół? przecież nawet, jeśli NAWET, wkroczy to na sprawę sądową to nie ma szans "lekarz" wygrać, możesz 1mln powodów podać. OMG, wykopki, wykopki, myślałem że mądrzejsi jesteście.
  • Odpowiedz
@SZESCIOPAK_HARNASIA: @jerzy_s @fraciu @babicz99 @deni28s @hellfirehe jestem właścicielem placówki i korzystam z ZnanyLekarz. Nie ma takich pieniędzy które możemy zapłacić żeby usunęli negatywną opinie. Możemy sie odwołać i dostarczyć dowodów na historie z naszej perspektywy. O ile opinia jest zgodna z regulaminem i jest negatywna to taka zostaje i nie ma możliwości jej usunięcia. Nie wiem skąd ten mit, że za hajs mozna usuwać złe komentarze
  • Odpowiedz
To teraz już wiem skąd niektórzy lekarze mają 5.0/5.0 średnią (co jest niemożliwe i wie to każdy kto zajmuje się statystyką)


@Wsxedcrfv: Mylisz się, nie ma w tym nic niezgodnego ze statystyką. Dodatkowo duże znaczenie ma jeszcze ilość ocen. Ty byś pewnie chciał idealny rozkład Gaussa tu zobaczyć, ale nie tak to działa.
  • Odpowiedz
@Wsxedcrfv: niektórzy specjaliści chętnie dopłacają za możliwość wyłączenia wystawiania opinii, bo chcą minimalizować ryzyko ;)

Prowadzę portal, który jest konkurencją dla ZL w jednej z niszy (mental health) i zupełnie inaczej podeszliśmy do opinii - nie ma typowych gwiazdek, a są pewne cechy, które w tej konkretnej branży uznaliśmy za ważne. Sprawdza się spoko i ludzie sobie chwalą.
witek1902 - @Wsxedcrfv: niektórzy specjaliści chętnie dopłacają za możliwość wyłączen...

źródło: 2024-02-29 07_47_42-mgr Luiza Stańczyk - psycholog

Pobierz
  • Odpowiedz
@kuchenekgazowy na Google są zablokowane bo właściciel je zgłasza jako niezasadne.
Albo straszy ludzi którzy je napisali pozwami sądowymi i ludzie się uginają i sami usuwają.
Znam takie praktyki niestety. W jednej firmie od domków letniskowych w Wielkopolsce to codzienna praktyka. A goście się zawsze wystraszą pisma sądowego i usuwają.

Ale jak właściciel sam zgłosił i nic się z tym nie będzie działo, to wróci po jakimś czasie.
  • Odpowiedz
@Plp_: owszem, obecnie chcą kasy. Generalnie lekarze, pewnie młodsi i bardziej obrotni w prawie i internecie pomstują na znanego lekarza, bo oni mają praktyki co najmniej na granicy prawa.
  • Odpowiedz
@witek1902: w jaki sposób można wyłączyć wystawianie opinii na ZnanymLekarzu? xD

Btw co to za portal, bo średnio jestem zadowolony z ZnanegoLekarza, a zakres moich usług mieści się w zakresie "mental health", można na priv :)

btw z ciekawsotk. Jak zaczynałem przygodę w branży to prosiliśmy pierwszy klientów w placówce o opinie. Mieliśmy pewność, że w ciągu jednego dnia 3 osoby wystawiły pozytywną opinie i każdą z niech zablokował ZnanyLekarz w
  • Odpowiedz
@Wsxedcrfv: ja wystawiłam opinie rodzinnej po tym jak potraktowała moją babcie (generalnie olała, nie mówię że babcia żyłaby, ale może jej covidowe losy potoczylyby sie inaczej).
To mi cofnęli bo tak

Zwykle ta babka potrafiła mi wypisać przy przeziębieniu tysiące leków, w tym homeopatyczne. Babci powiedziała "leżeć obserwować"
  • Odpowiedz
Ty byś pewnie chciał idealny rozkład Gaussa tu zobaczyć, ale nie tak to działa.


@Wykopaliskasz: no tak, skoro @Wsxedcrfv stawia hipotezę, że oceny są nieuczciwe to oczekuje rozkładu Gaussa :D
Tak jak piszesz, jest to zjawisko jak najbardziej możliwe, jednak puśćmy wodze fantazji i zastanówmy się co jest bardziej prawdopodobne:
- że jest naprawdę duża grupa lekarzy ze średnią 5.0/5 przy kilkuset ocenach
- że lekarze ingerują w oceny negatywne prosząc
NieBendePrasowac - >Ty byś pewnie chciał idealny rozkład Gaussa tu zobaczyć, ale nie ...

źródło: f2fdb7cb-f126-4897-ad78-4fd11c743172_SP+723+-+Sampling+bias

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wsxedcrfv: mojej żonie usunęli komentarz, bo lekarz tak sobie zażyczył. Jak im zrobiła awanturę na infolinii, to dopiero przywrócili...
Zresztą, nie od dziś wiadomo, że niektórzy lekarze płacą temu serwisowi w sposób legalny za ingerowanie w opinie pod swoim adresem.
  • Odpowiedz