Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wszyscy płaczecie, że kobiety wolą chadów i bad boyów, tymczasem ja jako zupełnie przeciętna, bezdzietna, szczupła i typowa szara myszka szukam spokojnego Mireczka, bez nałogów, który będzie ze mną jeździł w góry, doświadczał nowych rzeczy, będzie wspierał i akceptował w 100%. Zarabiam na siebie, utrzymuję się sama, mam oszczednosci, nie oczekuję, że facet będzie mial mieszkanie (jak będzie miłość to kupimy razem). Jedyne czego chcę w swoim życiu to święty spokój (jestem naprawdę bezproblemowa i ugodowa) i osobę z którą będę mogła dalej budować wspólne życie (nie z topki, zwyklego przecięgnego mireczka, ktory będzie po prostu lojalny), a mam wrażenie że nawet przeciętni faceci się mną nie interesują się tylko insta modelkami. To jak w końcu jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Narzekacie na kobiety, że oglądają się za chadami, a sami nie spojrzycie na te przeciętne w Waszej lidze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 217
Pasuje. Ja spokojny, bezdzietny 30lat, 180cm, 70kg nie palę, piję rzadko, lubię góry i rower. Na przełomie marca kwietnia się wybieram właśnie w góry.
Praca jest, oszczędności niewielkie ale są. Chętny na znajomość. Chętne pisać pw.
@mirko_anonim: jeśli jesteś tak, jak opisujesz, to takich kobiet jest niewiele - tak samo jak niewielu jest takich, po prostu, spoko facetów. Musisz się spotykać z dziesiątkami, jeśli nie setkami debili, aż nie trafisz na kogoś odpowiedniego.

Ja już traciłem nadzieję i myślałem, że do końca życia będę ruchaczem przypadkowych studentek, ale na szczęście udało się spotkać tę jedyną ()
@mirko_anonim: tak swoją drogą, oblicze ci prawdopodobieństwo że fajna baba, spotka fajnego chłopak

Przy założeniu że 80% kobiet, nie nadaję się do związku, oraz że 80% mężczyzn, nie nadaje się do związku - zgodnie z zasadą prawa Pareto i według zasad prawdopodobieństwa, masz 4% na spotkanie fajnego Mirka.

Oczywiście przy założeniu że jesteś tą prawdziwą szarą myszką.

Jeśli jesteś p0lką, twojej szansę rosną do 16%
tak jak i większość kobiet to spoko osóbki są


@iEarth: Yhmy to teraz przeanalizuj post OPki

Skoro według ciebie większość jest okey, to co to oznacza, że OPka wszędzie widzi tych złych mężczyzn?
@Aldehyd_Glutarowy: nie no, @Alzena ma rację. Mogę się zgodzić, że laski 4-5/10 mają dużo łatwiej niż faceci 4,5/10 (bo c1pga), ale bez przesady. Takie 2/10 to biorą tylko ludzie, którzy już naprawdę nie mają wyjścia i wstyd ciągle walic ręką. Kilka lasek 2/10 chciało sięze mną parzyć, zanim znalazłem swoją rórzową, ale odmówiłem. 3-4 jeszcze brałem na ONS, ale to minimum. 1/2 to dla grubych leniów, którym się nic nie chce.
@Krol_Karo 10 lat temu 25-latkowie uważali Korwina za idola więc no… teraz pewnie na topce jest jakiś Mentzen albo Bosak z żoną z Ordo iuris. Bardziej mi chodziło o wyjaskrawienie problemu i skrajności jakie mogą się zdarzyć. Ja mam nadzieję że na Korwina głosowali głównie 18-latkowie ale pewnie ludzie dorośli po 30tce też się zdarzyli. Gdy randkowałam kiedyś to odkrywałam że to co mi się wydaje logiczne i oczywiste (jak np. to
@szczeki32: gdybym nie widział takich kobiet w realu, to bym nie uwierzył. I tak, zgadzam się z Tobą, że chłopaki przesadzają (dlatego słucham tylko MusiszWiedzieć, reszta to szury zbijające kapitał na frustracji), ale nie jest to zupełną nieprawdą.
Ludzie, przecież to bait, gdyby pisała to prawdziwa kobieta, to napisała by to ze swojego konta, żeby mozna było zweryfikować jej podejście i to, czy faktycznie jest kobieta a tutaj nawet nie ma możliwości kontaktu z nią, a niby tak bardzo szuka, bo wstawione z anonimowych, żeby tylko czasami nikt się do niej nie zgłosił ( ͡° ͜ʖ ͡°) wolne żarty.
@teslamodels no ja woląc psy i koty miałam łatwiej znaleźć sobie faceta niż jakbym chciała dziecko XD do dziecka to facet musi spełnić więcej wymagań niż do psa czy kota. Poza tym teraz jest trend by mężczyźni też brali aktywny udział w wychowywaniu dziecka a wielu mężczyzn w ogóle się do tego nie nadaje, nie garnie albo idą w pracoholizm by mało przebywać w domu z dzieckiem i się tłumaczyć zmęczeniem by
niby tak bardzo szuka, bo wstawione z anonimowych, żeby tylko czasami nikt się do niej nie zgłosił


@Glikol_Propylenowy: zdziwiłbyś się, ale wiele różowych tak właśnie działa. często narzekają, ale jak je pociągniesz za język to wychodzi ze totalnie nic nie robią aby zmienić daną sytuację, mimo ze wymagałoby to minimum inicjatywy i wysiłku. więc to nie do końcu musi być bait.