Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wszyscy płaczecie, że kobiety wolą chadów i bad boyów, tymczasem ja jako zupełnie przeciętna, bezdzietna, szczupła i typowa szara myszka szukam spokojnego Mireczka, bez nałogów, który będzie ze mną jeździł w góry, doświadczał nowych rzeczy, będzie wspierał i akceptował w 100%. Zarabiam na siebie, utrzymuję się sama, mam oszczednosci, nie oczekuję, że facet będzie mial mieszkanie (jak będzie miłość to kupimy razem). Jedyne czego chcę w swoim życiu to święty spokój (jestem naprawdę bezproblemowa i ugodowa) i osobę z którą będę mogła dalej budować wspólne życie (nie z topki, zwyklego przecięgnego mireczka, ktory będzie po prostu lojalny), a mam wrażenie że nawet przeciętni faceci się mną nie interesują się tylko insta modelkami. To jak w końcu jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Narzekacie na kobiety, że oglądają się za chadami, a sami nie spojrzycie na te przeciętne w Waszej lidze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 217
oj taaak na pewno wsród setek matchy na tinderze oraz facetów w jej życiu trafiają się same ciapcioki. na pewno tak było. dosłownie klątwa ciapcioków, gdzie kobieta nie pójdzie tam wszyscy faceci w promieniu 100 metrów zameniają się w ciapcioki.


@czescmampytanie: po tym co piszesz mam wrażenie, że większość czasu spędzasz w piwnicy, a jedyne kobieta z jakimi masz kontakt to matka jak ci znosi kanapki do tej piwnicy i babka
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Zależy od personalnej perspektywy co widzimy jako przeciętne. To, źe np. masz jakiś kraj z otyłością i przeciętni facet to ktoś z brzuchem piwnym albo i gorzej nie oznacza, źe to jest to co powinno w naturze być uznane za przeciętne.

Np. w tym wypadku biorąc pod uwagę metabolizm zdrowego organizmu który dużo się porusza i ma dietę tak jak natura chciała to przeciętny to nie będzie ani
przeciętni faceci


@mirko_anonim: mam nadzieję że mówiąc przeciętni faceci, masz na myśli wszystkich łysych i zakolaków, tak?

Czy jak każda zakłamana "pokrzywdzona", narzekasz na cały świat, mając standardy z kosmosu?

Znam takie jak ty. Narzekać wam łatwo, ale prawda jest taka, że ta "normalność" i "szarość" jest tylko waszą imaginacją i pobożnymi życzeniami.

Jestem pewny że zachowujesz się dokładnie tak samo jak typowe tinderowki, czyli jak spotkasz potencjalnego szarego Mirka, to
Ale nie wiem, może to dotyczy millenialsów głównie. Jeśli tak jest to gen-z mimo wychowywania się w błogich czasach mają rzeczywiście sporo problemów w kontaktach socjalnych, a będzie jeszcze gorzej...


@non-serviam: mysle ze wczesniej po prostu nie byli w stanie sie zgrupowac, bo nie mieli gdzie i jak. A wykop po prostu dal im taka mozliwosc
@czescmampytanie ja może nie stwierdziłabym że większość mężczyzn to ciapcioki, ale często związanie się jest ciężkie bo obecnie kobiety mocno się radykalizują w lewą stronę poglądów a mężczyźni radykalizują w prawą stronę i to jest prędzej problemem. No bo średnio to jest rajcujące jak facet płaci za randkę i później się obraża że nie dostał buziaka jakby ten hajs za kawę/herbate przeliczało się na cielesność kobiety, albo jak chłop zaczyna rozmawiać o
że kobiety wolą chadów i bad boyów


@mirko_anonim: Nie wolą. Po prostu patusy/narcyzi/bawidamki doskonale znają się na psychice różowych, i za pomocą prostych sztuczek są w stanie je uwieść tak, żeby wytworzyć w nich więź oksytocynową.
Gdy różowa wpadnie w sidła, to nawet nie wie, co ją trafiło. I teraz są dwa wyjścia, albo patus zostawia ją po pierwszej nocy w sypialni, a ona nie ogarnia, co się właśnie stało. Albo
@Krol_Karo: Czy jak każdy zakłamany "pokrzywdzony", narzekasz na cały świat, mając standardy z kosmosu?

Znam takich jak ty. Narzekać wam łatwo, ale prawda jest taka, że ta "normalność" i "szarość" jest tylko waszą imaginacją i pobożnymi życzeniami.

Jestem pewna że zachowujesz się dokładnie tak samo jak typowe wykopki, czyli jak spotkasz potencjalną szarą myszkę, to ją zniechęcasz, albo brakiem zaangażowania albo toksycznością ukierunkowaną na nienawiść do kobiet.

dwie, trzy poprawki i
Skoro masz wrażenie, to wszystko jasne. Tak musi być, bo masz wrażenie xD
Może twoje tajne sygnały, że ktoś ci się podoba, są zbyt tajne i tylko ty wiesz, że dajesz jakieś znaki.

Albo nie. Nie dajesz żadnych znaków albo nawet się chowasz i uciekasz.
, czyli jak spotkasz potencjalną szarą myszkę, to ją zniechęcasz, albo brakiem zaangażowania albo toksycznością ukierunkowaną na nienawiść do kobiet.


@iEarth: Po pierwsze, to te szare myszki a raczej po prostu przeciętne kobiety - nie chcą przeciętnych facetów XD To jest tak naprawdę jedyny powód. Social media tak wywindowały samoocene nieatrakcyjnych/przeciętnych kobiet, że te wierząc w to, mają nadzieję na faceta z najwyższej półki totalnie ignorując reszte. Za samotność mężczyzn odpowiadają