Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wszyscy płaczecie, że kobiety wolą chadów i bad boyów, tymczasem ja jako zupełnie przeciętna, bezdzietna, szczupła i typowa szara myszka szukam spokojnego Mireczka, bez nałogów, który będzie ze mną jeździł w góry, doświadczał nowych rzeczy, będzie wspierał i akceptował w 100%. Zarabiam na siebie, utrzymuję się sama, mam oszczednosci, nie oczekuję, że facet będzie mial mieszkanie (jak będzie miłość to kupimy razem). Jedyne czego chcę w swoim życiu to święty spokój (jestem naprawdę bezproblemowa i ugodowa) i osobę z którą będę mogła dalej budować wspólne życie (nie z topki, zwyklego przecięgnego mireczka, ktory będzie po prostu lojalny), a mam wrażenie że nawet przeciętni faceci się mną nie interesują się tylko insta modelkami. To jak w końcu jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Narzekacie na kobiety, że oglądają się za chadami, a sami nie spojrzycie na te przeciętne w Waszej lidze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 217
  • Odpowiedz
@non-serviam: właśnie sam nie wiem jak to miałbym zaklasyfikować, po czyjej stronie stanąć. Czy to ich skill, czy talent, bo miewałem przy takich osobach uczucie, że dla jednych to naturalność, nie widać było przy tym nadętości, skrywanym strachem, a dla innych to było "fake it till you make it".
  • Odpowiedz
@keep_movin: podejrzewam, że prawda w uśrednionym przypadku leży gdzieś po środku. Jednym przychodzi to łatwo, wręcz naturalnie, a inni się tego "przymusili", a człowiek się zmienia całe życie.
Generalnie, żeby nie ciągnąć tego w nieskończoność to moje stanowisko jest takie, że w redpillu jest dużo prawdy, ale nie cała prawda. Imho fanatyczni wyznawcy patrzą na to zbyt płaszczyznowo, na pewno na kobietach robi wrażenie status, wzrost itd. to taka nasza zwierzęca
  • Odpowiedz
ciapcioki


@non-serviam: Tak, wszyscy faceci dookoła to "tu wstaw jakieś pejoratywne określenie na faceta, mające sugerować że nie jest wystarczająco męski", a ja jedna idealna bez skaz. Wcale nie ma podwójnych standardów społeczeństwie, wcale xD.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Droga autorko postu, mam nadzieję, że to nie bait, bo specjalnie dla Twojego wpisu odzyskiwałam konto :)

Świetnie Cię rozumiem, jest mi bardzo przykro i współczuję.
Ja jestem 30+. Idąc tym co pisałaś: jestem (jeszcze) na tyle atrakcyjna, że faceci oglądają się za mną na ulicy. Jestem szczupła, ćwiczę. Mam wielu znajomych, bliskich, nie siedzę sama w czterech ścianach. Dobrze zarabiam w fajnym zawodzie. Mam własne mieszkanie i hobby (idąc
  • Odpowiedz
Tak, wszyscy faceci dookoła to "tu wstaw jakieś pejoratywne określenie na faceta, mające sugerować że nie jest wystarczająco męski"


@Mikka: ogarnięci faceci zazwyczaj są w związkach. Single to często bawidamki albo ciapcioki
  • Odpowiedz
Moim jedynym wymaganiem jest to, by mój potencjalny partner nie miał dzieci z poprzedniego związku.

@Miejsce_na_login: nieprawda, na pewno masz więcej wymagań. np. chłop na papierze ponadprzeciętny pod wieloma względami ale nudzi cię rozmowa z nim, nie macie o czym rozmawiać - nie chciałabyś takiego
  • Odpowiedz
Nie wolą. Po prostu patusy/narcyzi/bawidamki doskonale znają się na psychice różowych, i za pomocą prostych sztuczek są w stanie je uwieść tak, żeby wytworzyć w nich więź oksytocynową.


@olokynsims: to nie do końca tak jest. większość tych chadów czy badbojów jest za tępa na jakąkolwiek świadomą manipulację tylko lecą na instynktach i działaniach podyktowanymi wysokim testosteronem.
  • Odpowiedz