Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wszyscy płaczecie, że kobiety wolą chadów i bad boyów, tymczasem ja jako zupełnie przeciętna, bezdzietna, szczupła i typowa szara myszka szukam spokojnego Mireczka, bez nałogów, który będzie ze mną jeździł w góry, doświadczał nowych rzeczy, będzie wspierał i akceptował w 100%. Zarabiam na siebie, utrzymuję się sama, mam oszczednosci, nie oczekuję, że facet będzie mial mieszkanie (jak będzie miłość to kupimy razem). Jedyne czego chcę w swoim życiu to święty spokój (jestem naprawdę bezproblemowa i ugodowa) i osobę z którą będę mogła dalej budować wspólne życie (nie z topki, zwyklego przecięgnego mireczka, ktory będzie po prostu lojalny), a mam wrażenie że nawet przeciętni faceci się mną nie interesują się tylko insta modelkami. To jak w końcu jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Narzekacie na kobiety, że oglądają się za chadami, a sami nie spojrzycie na te przeciętne w Waszej lidze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 217
dwie, trzy poprawki i mamy adekwatny tekst. XD


@iEarth: I właśnie tak wygląda dyskusja z kobietą. Oprócz wyzwisk i aroganckiego wyśmiewania, nic więcej nie jesteście w stanie zrobić.

Nawet nie podjęłaś próby dyskusji że "ale nie wszyscy, przesadzasz, ale jak to itp itd"

Co tym samym wprost dowodzi, że większość (wszystkie) kobiet w Polsce, ma gigantyczny problem z podświadomą nienawiścią do mężczyzn.

Oczywiście odwracanie kota ogonem to też wasza specjalność.

Ostatnio
@iEarth: Ciekawie odwracasz kota ogonem ale ze mną Ci się to nie uda. Mężczyźni m.in. na portalach randkowych lajkują/przesuwają kobiety o swojej atrakcyjności w lewo czy tam w prawo (nie wiem nie znam się). A kobiety o tej samej atrakcyjności? Absolutnie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za dużo widziałem też na imprezach gdzie laski od brzydkich po przeciętne i ładne łasiły się do jednego i tego samego
i nie dostrzegasz że to ty jesteś radykalną osobą?


@Krol_Karo: ja nie jestem radykalną osobą, ja tylko odwróciłam Twój tekst. xD

No i dlaczego atakujesz?


@Krol_Karo: Atakuje odwróceniem Twojego tekstu? To czemu Ty atakujesz? XD

Karmisz swoją nienawiść do mężczyzn, to dlaczego.


@Krol_Karo: Ja nie nienawidzę mężczyzn. ;-D Większość to spoko osóbki są, tak jak i większość kobiet to spoko osóbki są. ( ͡° ͜ʖ ͡°