Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielnicy miasta, gdzie 15k za metr. Wynajem pewnie pod 4k. I u prawie wszystkich sąsiadów na piętrze buty wystawione na korytarz. To jest jakaś nowa moda? Dla mnie to wieśniactwo. U was też tak ludzie robią? Przecież każde mieszkanie ma tam przedpokój. A może to coś specyficznego dla #wroclaw ?

#nieruchomosci #patologiazewsi #patologiazmiasta
tylko_pytam - Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielni...

źródło: 20240124_110719

Pobierz
  • 261
@tylko_pytam: tak jak pisze @RzaoPaulo nasi bracia ze wschodu mają taką tendencję.

Generalnie nienawidzę tego zagracania korytarzy. Wózkami, rowerami itd. To można piany dostać. To jest część wspólna do #!$%@?.

@tylko_pytam Niektórzy idioci wystawiają worki na śmieci na zewnątrz. to się szybko załatwia. Rozcinasz worek od spodu i czekasz aż troglodyta go podniesie.
w lecie beda rowery na klatce i plastikowe szajs zabawki z chin dla gowniakow, te pchacze czy jak to sie nazywa. Albo i krok dalej cale wozki na gowniaka ustawione miedzy drzwiami wejsciowymi? Wg mnie nawet wycieraczka sama zle wyglada. I tak wyglada tam dobrze, patrz na wielka plyte. Wytawy tworczosci pani kazi na schodach (obrazy, wyszywanki itp) i kazdy ma inne, paskudne, drzwi wejsciowe =D Takze nie marudze, jest git.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Korytarz jest częścią wspólną, tym samym sposobem myślenia mógłbym tam stawiać sobie np. rower.


@tylko_pytam: wynajmowałem we wrocławiu przez rok czasu i tak samo robiłem. Na początku kapcie, później buty. Jak nikt się nie dobija i nigdzie nie zgłasza to później wystawiam właśnie rower. Później śmieci. Jak kroiłem cebulę to też na korytarzu. Schabowe? Robione na korytarzu. Nikt się nie odezwał tylko jedna babka powiedziała że wariat a ja do niej