Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielnicy miasta, gdzie 15k za metr. Wynajem pewnie pod 4k. I u prawie wszystkich sąsiadów na piętrze buty wystawione na korytarz. To jest jakaś nowa moda? Dla mnie to wieśniactwo. U was też tak ludzie robią? Przecież każde mieszkanie ma tam przedpokój. A może to coś specyficznego dla #wroclaw ?

#nieruchomosci #patologiazewsi #patologiazmiasta
tylko_pytam - Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielni...

źródło: 20240124_110719

Pobierz
  • 261
@tylko_pytam: w sumie, ja mam na korytarzu nawet szafę wystawioną i stojak na buty xD
Tylko że u mnie jest jedno mieszkanie na piętro i mieszkam na samej górze (stara kamienica).
Ta szafa i stojak były zanim się wprowadziłam. Ba, mam nawet metalową kratę na schodach i mogę sobie kawałek korytarza zamknąć na kłódkę xD
@tylko_pytam: Robią, zrobili sobie full szafeczkę i masz tam buty, piłki a rowery każdy przypina na dole. Nie blokują nic ważnego więc se mogą a ludzie maja na to wywalone, hell nawet sam sobie wystawiłem parę roślinek co by ładnie wyglądało i taki pojemniczek na śmieci jak nie chce mi się wynosić ( ͜͡ʖ ͡€)
@tylko_pytam: we wrocławiu widzialem już nie takie rzeczy typ sobie korytarz zabudował kratami a rowery to norma, wersalki, szafki, nawet lodówka, ale hitem jest to że ktoś przypiął rower do schodów xd wiec jak bedzie pożar to ludzie na schodach sie potkną o rower bo centralnie do barierek jest przymocowany, ludzie są poj*ni
przestaną stawiać jak zaczną znikać


@s3b4:

Różni ludzie, różne sposoby.

U szwagra w bloku byli tacy ludzie i kompletnie olali sąsiada, który poszedł pogadać, żeby trzymali swoje smrody w domu. Jakiś inny lokator, nieznany sprawca, wlał im do tych butów starą, zakiszoną resztkę z rosołu, którą, w małej butelce, trzymał na balkonie przez 2 tygodnie.
Poskutkowało.
podziwiam ludzi, którzy mają w sobie tyle energii, żeby mieć ją na to, aby się #!$%@?ć na sąsiada, który zostawia buty przed drzwiami :)
jak ktos ma dzieciaki albo zwierzeta, to wejscie w brudnych butach do domu to każdorazowe sprzatanie


@upodlator: polecam tresurę kaszojadów i zwierząt, żeby nie bawiły się butami ;-)