Wpis z mikrobloga

@KingaM kiedyś usłyszałem info w radiu że jakiś fundusz inwestycyjny w wawie kupił albo 51 mieszkań albo mieszkania za 51 milionów. Już dokładnie nie pamiętam
@jamajskikanion: żadna umowa, kodeks wykroczeń:
Art. 133. Nabywanie i sprzedaż z zyskiem biletów wstępu na imprezy artystyczne, rozrywkowe lub sportowe
§ 1.
Kto nabywa w celu odprzedaży z zyskiem bilety wstępu na imprezy artystyczne, rozrywkowe lub sportowe albo kto bilety takie sprzedaje z zyskiem,
podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
§ 2.
Usiłowanie oraz podżeganie i pomocnictwo są karalne.
@inflacja_biedaku: o #!$%@? ()
Tylko że hurtownik czy tam sprzedawca zapewnia usługę, które jest opłacalna i dla niego jak i dla klienta.
Bo gdyby taki klient miał jeździć po setkach miejsc żeby kupić produkty to by go to drożej wyniosło niż kupienie w sklepie/hurtowni.
Mieszkanie za to jest po remoncie nie dlatego, żeby zrobić przysługę dla kupującego, tylko żeby jak najbardziej #!$%@?ć marżę w górę. A ludzie
@SuicideLeopard nie to się tak nie nazywa. Taniej wynająć hurtownika który sprzedan10k biletów na 1 imprezę bo obsługuje tych imprez 100 w roku i ma przez to niższe koszty niż samemu budować sieć sprzedaży i dublować zatrudnienie. Pobudka witamy w dorosłym zyciu
@pokyw12: jest popyt jest podaż. Byłem na meczu mistrzostw świata w siatkę w Katowicach. Stała jakaś babka z kartka że kupi 2 bilety. Na jaja powiedziałem że 2 za 2k i sprzedam i wyciągnęła portfel i kazała bilety pokazać xD pewnie by kupiła a że to był mój pierwszy mecz na siatce to nie sprzedałem xD