Wpis z mikrobloga

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Konfiarze pałują się do tak antypolskiej parti jak AfD? Jak będąc Polakiem można kibicować ruchowi którego liderzy podważają granicę polsko-niemiecką, chwalą Pakt Ribbentrop-Mołotow, obwiniają Polskę za wybuch II Wojny Światowej a upadek III Rzeszy nazywają klęską? Jak przedstawiciele narodu który tyle wycierpiał przez niemiecki faszyzm mogą wspierać niemiecką partię odwołującą się do faszyzmu?

#polityka #bekazkonfederacji #pytaniedoeksperta
  • 68
@Trzesidzida: AfD to takie kuriozum. Na czele ruchu stoi współprzewodnicząca Alice Weidel, lesbijka z adoptowanymi dziećmi. Mimo to nie przeszkadza jej "nie być za tym całym LGBT", bo jest przeciwko małżeństwom par jednopłciowych i ciepło wypowiadać się o Rosji. Aha, antyimigracyjny ton nie przeszkadza jej też w tym, że ma partnerkę, która ma korzenie na Cejlonie.

Drugi współprzewodniczący AfD - Tino Chrupalla pochodzi z okolic Gorlitz, przy granicy z Polską. Gość
LebronAntetokounmpo - @Trzesidzida: AfD to takie kuriozum. Na czele ruchu stoi współp...

źródło: GD9G9aUXUAAcUY0

Pobierz
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Konfiarze pałują się do tak antypolskiej parti jak AfD?


@Trzesidzida: poza tym że debili ciągnie do debili, (patrz: pis i konfa) To nawet 100 lat temu nacjonalistów ciągnęło do siebie, mimo że ich założenia wykluczały współpracę z innymi nacjami, z definicji stawiania swojej nacji ponad inne. Faszystów i nazistów i bolszewików itp. xd. Więc od dawna nacjole są hipokrytami xd.
@Trzesidzida ja mam inne spostrzeżenia, oni myślą że afd jest spoko tak? że zrobi dobrą robotę, tak? że będzie się żyło lepiej, tak? tylko Niemcom nie Polakom to jest kuriozum.
moim zdaniem prawaki powinni kibicować lewakom w innych krajach by Polska była względnie silniejsza
Alice Weidel, lesbijka z adoptowanymi dziećmi. Mimo to nie przeszkadza jej "nie być za tym całym LGBT",

antyimigracyjny ton nie przeszkadza jej też w tym, że ma partnerkę, która ma korzenie na Cejlonie.


@LebronAntetokounmpo: to są "specjalne okoliczności"

Drugi współprzewodniczący AfD - Tino Chrupalla pochodzi z okolic Gorlitz, przy granicy z Polską. Gość z zawodu jest lakiernikiem. Dla niego wojna na Ukrainie to spisek USA,


@LebronAntetokounmpo: jednak lakier szkodzi

Ich
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Konfiarze pałują się do tak antypolskiej parti jak AfD?


@Trzesidzida: A co tu tłumaczyć? Największą wartością skrajnej prawicy jest walka z równością, wolnością i demokracją wycierając sobie przy tym mordy Bogiem, honorem i ojczyzną. To kwintesencja hipokryzji i cynizmu, mimo, że może wśród nich są jacyś "normalni" patrioci to są to zwykle pożyteczni idioci.

Przecież te #!$%@? z Konfederacji jakby cofnąć się do 1939 pierwsze
@Trzesidzida: Ja rozumiem dlaczego, to jest tak samo jak ze stroną przeciwną, jest pakiet poglsdów który się podoba i nikt nie zauważa reszty jak ich podejście do Polski. Jednocześnie mnie to kompletnie nie dziwi bo sytuacja w Europie w tym u nas wygląda teochę tak, że bogaty Pan mówi biedakowi, że teraz musi zacisnąć pasa bo planeta itd. A wszystkie głosy sprzeciwu były marginalizowane i spychane na margines, a tam zagospodarowywali
@LebronAntetokounmpo: dlaczego wcale nie dziwi mnie to, co napisałeś?
( ͡º ͜ʖ͡º)
AfD = niemiecka konfa = mieszanka ludzi mających straszne kompleksy na punkcie swojego pochodzenia i przykrywająca je nadgorliwością, hipokrytów i zwykłych idiotów.