Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
1. Czy da się schudnąć z brzucha jednocześnie nie tracąc masy mięsniowej lub nawet nabierać jej więcej?
2. Jak skutecznie schudnąć z brzucha?

Zrobiłem sobie zdjęcia z perspektywy drugiej osoby i wyglądam jak skinnyfat. Na pierwszy rzut oka widać że "coś tam ćwiczył" po rękach, klatce ale dół brzucha mam zatłuszczony. Chciałbym schudnąć z tego tłuszczu nie robiąc z siebie szczypiora chudzielca ale dodatkowo chciałem na poważnie zapisać się na siłownie. Pytanie czy jestem w stanie to pogodzić? Budować sobie mięsnie a jednocześnie spalać te na brzuchu czy nierealne? Inna sprawa jak się tego pozbyć?

#silownia #trening #cwiczenia #odchudzanie #zdrowie #dieta #mirkokoksy #bieganie ?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
@mirko_anonim: jeżeli jesteś skinnyfat to masz nie tracić wagę a ja zyskać, a przede wszystkim mięśnie. Czas zacząć przygodę z siłownia i regularnie podnosić ciężary. Jak zbudujesz mięśnie w tym klatę to się okaże ze tego tłuszczu na brzuchu jest niewiele
Anonim (nie OP): Active travel i zrzucisz brzuszek bez problemu z biegiem czasu, a potem do sześciopaka dojedziesz nawet paroma ćwiczeniami głupimi z rana.

Nie obawiałbym się, że active travel ci jakoś spali inne mięśnie: w sensie, zdrowy chłop to jednak powinien być w stanie te kilometry do pracy rowerkiem czy biegiem zrobić - to wręcz pomaga osiągnąć jakiś balans, powstrzymuje przed wejściem na teren karykaturalnego mięśniaka co ma duże mięśnie,
Przecież można punktowo pozbyć się tłuszczu ( ͡° ͜ʖ ͡°) wystarczy poddać się liposukcji w tym przypadku brzucha ( ͡º ͜ʖ͡º)

Odpowiedz


@Wilson2231: racja :)
Czy da się schudnąć z brzucha jednocześnie nie tracąc masy mięsniowej lub nawet nabierać jej więcej?

2. Jak skutecznie schudnąć z brzucha?


@mirko_anonim:
1. Zakładam że do pewnego stopnia bodyfatu bez problemu, jak będziesz robił ćwiczenia oporowe i jadł odpowiednio białka

2. Schudnąć z całego ciała to spalisz też brzuch
@mirko_anonim: Musisz schudnąć, a nie przytyć, najlepiej do dolnych wartości bmi, a potem siłka. Ci, którzy piszą, abyś przytył to tak, jakby namawiali Cię na pójść pojeździć motorem zamiast na rowerze, aby spalić kalorie. Nie będzie nic lepszego, niż twarda redukcja, bo pewnie nawet jak masz normalne bmi, to górne granice, schudnij do dolnych, aby pozbyć się tłuszczu i dopiero potem buduj mięśnie.. (w międzyczasie też można trenować)