Wpis z mikrobloga

Co robi Brad Pitt mając miliony jak nie miliardy dolarow na koncie? Jeździ starym SUVem Volkswagena, który jest pojemny, wygodny i bezpieczny, więc nie ma sensu go zmieniać.
Co robi #p0lak, który założy działalność z dochodem >6k złotych miesięcznie? Połowę wydaje na leasing Mercedesa A - klasy AMG.

#samochody
Bardamu - Co robi Brad Pitt mając miliony jak nie miliardy dolarow na koncie? Jeździ ...

źródło: MjU5ZjBkYgs0VyxZbRBvHncPeAMrSWFIIBdgSG1cdV4tGjwDLg4_DyVadA0wHj0LIkV0Gi5ELBo8GixbbQ8kGSVZOxNtDiAIMFF1X3NefF5jBDlHelJ9WHgBPgt0RnQLZgZ3CCYOelhgDDxaJll_SCg

Pobierz
  • 91
Przykładowo ja często kupuje ciuchy w House lub Croppie bo lubie


@Cztero0404: Tkaniny najpodlejszej jakości? Przejdź się do dermatologa i zapytaj, jaką przysługę wyświadczasz swojemu największemu organowi.

powinienem w calvinie, tommym lub markach uznawanych za drogie w Polsce śmigać


Powinieneś śmigać w ubraniach wykonanych z bawełny wysokiej jakości. Tylko mogłoby się okazać, że za takie "bezmetkowe", ale jakościowe ciuchy, zapłaciłbyś kilkukrotnie więcej niż za te wymienione calviny, w których chodzi polska
@Reichsmarschall: Akurat jeśli chodzi o ubrania lepszej jakości takowe też posiadam co więcej są one made in poland. Nie są one wcale jakieś turbo droższe, kupno takowych wychodzi taniej jak tych wszystkich calvinów właśnie. Mi w ciuchach z cropp i house dobrze się chodzi nie miałem nigdy żadnej alergii z tego powodu i nie są wcale takiej złej jakości też jak niektórzy próbują to wmówić.
@Bardamu: On ma jeszcze kolekcję aut o jakiej się wykopkowi nie śniło. Jeśli jeździ tym VW na zdjęciu to pewnie głównie dlatego, że jest Bradem Pittem i może czasem nie chce, żeby się każdy na niego gapił na mieście dlatego woli jechać autem, które nie przyciąga żadnej uwagi.
Bo u nas biedaki mentalne muszą zrobić wszystko, żeby pokazać jacy to oni nie są bogaci xD. Znam kilka faktycznie bogatych ludzi, w życiu bym nie powiedział, że posiadają taki majątek i takie dochody.


@kam966: Mnie na przykład ogólnie bawi to obnoszenie się w naszym kraju tak naprawdę z byle gównem, aby się dowartościować. Prawda jest taka, że ten który ma hajs faktycznie nie będzie podkreślał tego jak debil na każdym
@Bardamu: to trochę jak jeff bezos kiedy nagrywał wywiady ze jeździ do pracy priusem, albo bil Gates chodzący w najtańszym Casio na spotkania XD A później niewiadomo skąd pol miliona kilometrów rocznie wylatane i wypadki w McLarenach. Ale do kamery będą udawać jacy to z nich równi goście zeby czasami nikt nie połączył kropek jak gigantyczna przepaść dzieli ich od zwykłych śmiertelników. Bo wtedy ludzie mogliby sie np wkurzyć ze kowalskiemu