Wpis z mikrobloga

Co robi Brad Pitt mając miliony jak nie miliardy dolarow na koncie? Jeździ starym SUVem Volkswagena, który jest pojemny, wygodny i bezpieczny, więc nie ma sensu go zmieniać.
Co robi #p0lak, który założy działalność z dochodem >6k złotych miesięcznie? Połowę wydaje na leasing Mercedesa A - klasy AMG.

#samochody
Bardamu - Co robi Brad Pitt mając miliony jak nie miliardy dolarow na koncie? Jeździ ...

źródło: MjU5ZjBkYgs0VyxZbRBvHncPeAMrSWFIIBdgSG1cdV4tGjwDLg4_DyVadA0wHj0LIkV0Gi5ELBo8GixbbQ8kGSVZOxNtDiAIMFF1X3NefF5jBDlHelJ9WHgBPgt0RnQLZgZ3CCYOelhgDDxaJll_SCg

Pobierz
  • 91
@Bardamu: gdyby prawo zakazało wrzucać leasingu w koszty prowadzenia to połowa salonów samochodowych by się pozamykała w #!$%@? a 60% działalności gospodarczych zostałaby zawieszona XDD
Taki obraz dzisiejszych biznesmenów na jdg
poszukaj sobie leniu


@CamusVevo: żródłem są takie opowieści jak twoja - w rzeczywistości on kupił w leclerku tshirciki z $5 - co prawda nie pierze tego tylko wyrzuca codziennie, ale bez przesady że wydaje $800 za koszulkę

jak powiedział Steve Jobs - jak podrośniesz i zmądrzejesz to rozumiesz że zegarek za 300 dolarów pokazuje ten sam czas co zegarek za 3000 dolarów
@kocurrek32:

a moze nie chce byc rozpoznawalny wiec nim jezdzi proste

tez od razu o tym pomyslalem... gdyby wyjechal swoim Lamborghini, to zaraz ktos by go wyczail i zaczal nagrywac. A tak moze spokojnie gdzies sobie pojechac
@heniek_8: oczywiście że ja byłem bliżej prawdy - to czy t-shirt kosztuje 300 usd czy 800 usd czy 8000 usd nie ma dla tej dyskusji znaczenia, już 300 usd to jest absurdalna cena za tshirt który czyni go luksusowym a nie szmatą z leckerka, chyba nawet ty możesz się z tym zgodzić
@In_thrust_we_trust: w jaki sposób się ośmieszyłem? moim tejkiem jest że zucc chodzi w luksusowym tshircie a nie jak uważa biedota w gównie z sieciówki, to czy kosztuje 800 czy 300 usd nie jest sednem sprawy; serio odpowiedz mi proszę dlaczego to ja nie mam tutaj racji a ma mieć ją ktoś kto uważa że ten tshirt wcale nie jest luksusowy #!$%@? xD