Wpis z mikrobloga

@placebo_: opie, mój swego czasu sąsiad zostawiał na klatce schodowej rowerki dziecięce, a nawet swoje buty po całym dniu roboty :) a nieraz w drzwiach do piwnicy stał taki wózek dodatkowo przypięty zabezpieczeniem do kaloryfera, że jak chciałeś wejść, to albo wciągałeś mocno brzuch (i np. roweru z piwnicy nie dało się wyprowadzić), albo trzeba było iść na rozmowę z sąsiadem, żeby to łaskawie odpiął. I o ile rozumiem, że posiadając
  • 0
O łał, ile komentarzy, nie spodziewałem się takiej reakcji wykopu. :)))

średnio co tydzień-dwa wprowadza się ktoś nowy, więc zakładam, że wkrótce wózek zniknie na dobre
@ChristianHorner jeżeli wózek nie ograniczy szerokości korytarza do mniej niż 120cm to jeszcze można się próbować wykłócać bo przepisów ppoz to chyba nie narusza, ale i tak administracja może wymusić usunięcie.
@ChristianHorner: a no wyobraź sobie teraz że każdy wystawia rower i wózki na przemian i #!$%@? przejść się nie da bo każdy przecież może, bo co to komu przeszkadza.
Balkonu nie masz że tam nie możesz wstawić?
Co drugie mieszkanie tutaj na korytarzu ma wózek wystawiony i #!$%@? lawiruj jak #!$%@? baletnica.
I tak zawracanie uwagi #!$%@? dało bo przecież "co tak komu przeszkadza".
@placebo_: Nowe budownictwo i nie macie wózkowni jakiejś?


@wstanczyk Plot twist: w wózkowni pewnie nie ma miejsca bo OP wpierd0lił tam swoje 3 kolarzowi, albo nawet madce nikt nie chce udostępnić klucza do wózkowni. U nas w bloku jest jeszcze lepiej - jakiś as zajął całą rowerownie/wózkownie dla siebie, nikt nie ma klucza a spółdzielnia ma wyj3bane. Ja mieszkam na parterze, więc też wyj3bka, ale jak samotna kobieta ma wynosić wózek
@placebo_: ja bym go normalnie postawił przy śmietniku. Jakby był monitoring i ktoś przyszedł z mordą to bym powiedział że myślałem iż to wystawka śmieci, a że sąsiadka opiekuje się pędrakami i ogólnie jest zajęta to postanowiłem jej pomóc wyrzucić wielkogabarytowego śmiecia bo może nie miała siły. U mnie z klatki już kilka takich śmieci wyniosłem- na przestrzeni kilku lat były ze dwa wózki, rowerki, a rekordzistą był sąsiad co wystawił