Wpis z mikrobloga

@CheSlaw: Ja bym się bardziej spodziewał, że wózkownia jest, ale komuś nie chce się z niej korzystać, albo boi się, że tam ukradną (a pod mieszkaniem jakoś boi się mniej). Z resztą zwykle raczej jak jest wózkownia, to i pomieszczenie na rowery jest.
  • Odpowiedz
@placebo_: u mnie typy, maja szafke na buty (szafka ma drzwi z kartonu xD), suszarke na ubranie, i wisi tam pranie teraz już tydzień. Generalnie jak ktoś pali fajkę na klatce to #!$%@? się, ale jak pranie wisi bombelka to się cieszę :>
  • Odpowiedz
to tak jak psiarze zakazujący fajererków xD


@tellet: porównanie kompletnie z dupy xD
Tutaj madka oddziałuje swoim zachowaniem na otoczenie - łamie przepisy BHP i przeciwpożarowe
W przypadku fajerwerków to osoba która je puszcza oddziałuje na otoczenie hałasem, światłem i smrodem - jak palacz który pali na klatce schodowej albo na balkonie i się dziwi że sąsiedzi zwracają mu uwagę
  • Odpowiedz
  • 8
@Tommy_Wiseau

@placebo_: Ja też tak zostawiam w okresie zimowym, gdy koła są brudne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Następnie, gdy tylko wyschną czyszczę je szczotką, zamiatam podłogę lub na mokro, gdy zostaną ślady i wózek chowam do domu.


A dlaczego dokładnie tego samego nie możesz zrobić u siebie w mieszkaniu?
  • Odpowiedz
skoro ludzi są zmuszeni do kurników 40m2


@ChristianHorner: To sobie kupują wózek typu "parasolka" i tym wożą Braianków i Jesicci, zmieści się bez problemu w kącie szafy. Sam miałem dziecko w około 32m2 (wynajmowane) i sobie poradziłem bez wystawiania rzeczy na korytarz.
  • Odpowiedz
@placebo_: klatki dla poorlacków to #!$%@? dla mnie niesamowity koncept

Jakbym nie miał miejsca w mieszkaniu żeby trzymać tam wózek to ostatnie co bym zrobił to robienie sobie dzieciaka xD
To samo z jakimiś butami na klatce schodowej - jak nie masz miejsca w mieszkaniu na to, żeby mieć szafkę na buty/trzymać buty w korytarzu to kup mniejsze mieszkanie, albo zastanów się czy potrzeba ci tyle butów

Wyobraźcie sobie, że macie
  • Odpowiedz
@goferek:

#!$%@? serio? xDDD Postawienie wózka przy ścianie to wg ciebie brak szacunku do sąsiadów? Rozumiem żeby ten wózek stał przy schodach i trzeba było się przeciskać ale #!$%@? to? Niektórzy ludzie naprawdę nie mają problemów i z byle gówna potrafią zrobić ogólnoświatowy kryzys.
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik no tak. Zwłaszcza że koła wózka są brudne i nie wsuniesz go bez mycia do jakieś szafy, a samo składanie, jeśli w środku jest wpięty śpiwór na zimę, takie wygodne nie jest. Moja mama na noc bierze go do przedpokoju, ale w ciągu dnia trzyma na korytarzu, sąsiadka chyba trzyma go przez cały czas na korytarzu (to wielka płyta z lat 70, korytarze są zamknięte, w tym przypadku że zdjęcia to
  • Odpowiedz
Te 30m dla piwiniczaka w sam raz, dla rodziny z dzieckiem pewnie trochę ciasno.


@misternagrazyna: to trzeba było myśleć PRZED robieniem dzieciaka. Jacy ludzie są #!$%@? nieodpowiedzielni to przechodzi ludzkie pojęcie. Naprawdę przydałoby się wprowadzenie prawa do posiadania potomstwa, tak jak się robi prawo jazdy. Prowadzenie samochodu jest w #!$%@? prostsze niż bycie rodzicem, a jednak tylko do tego pierwszego trzeba mieć pozwolenie, #!$%@?.
  • Odpowiedz