Wpis z mikrobloga

Wystaw worek ze śmieciami do wózka, to może się oduczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@goferek:

Bardzo dobry pomysł XD


@kolejne_juz_konto: moze zamiast robic z siebie prostaka to najpierw zapukac i powiedziec ze korytarz to nie jest parking wozkow, a jak nie zrozumie to nasrac i podetrzec sie tym wozkiem
@placebo_ Podobna sytuacja u mnie na osiedlu jest i było to opisywane nawet na Facebooku osiedlowym. Te matki to są które zostawiają wózki na klatkach są w mniejszości i ich argumentem na to że mogą zostawiać wózki jest to że nie chcą sobie wrócić mieszkanie lub mają za małe mieszkanie żeby za każdym razem wstawiać tam wózek. Te kołtuny nie rozumieją że to jest część Wspólna to znaczy korytarz a stawiając tam
@ChristianHorner Problem jest tego typu że to nie powinno tam stać tam nie powinno nic stać to są ciągi ewakuacyjne to jest część Wspólna tylko takim #!$%@? kołtunem jak ty ciężko jest to zrozumieć przecież całe życie mieszkali na wiosce gdzie przed drzwiami mogli zostawiać weki Klapki buty butelki #!$%@? Kosze na śmieci niektórzy #!$%@? nie dorośli do życia we wspólnocie
@Tommy_Wiseau Oho kolejny zjeb który się przyznaję że tak robi #!$%@?
@programista_wykopek A skąd zakładasz że ona jej tego nie powiedział i z własnego doświadczenia wiem że ludzie którzy tak wstawiają wózki oni są przekonani o swojej racji i nie mają zamiaru się dostosowywać także zdjęcie mógł zrobić a ty zakup nad interpretujesz to że to jest wykopek i boi się jej coś powiedzieć także o czym mowa
@wyjechany Kolejny #!$%@? down #!$%@? mnie to obchodzi że będzie tam stało osiem na siedem lat nie ma tam prawa stać i tyle #!$%@? czego wy nie rozumiecie ja bym normalnie #!$%@? szczał do tych wózków jak był u mnie na klatce ktoś zostawiał to może by się #!$%@? nauczył około to niar stwo że nie zostawia się że czyż to nie jest ich miejsce tylko to jest miejsce wspólne #!$%@?
@patatier Tak i odpowiedni zarządca co jakiś czas wystawia ogłoszenia informację przepraszam że należy usunąć wszystkie rzeczy z ciągów komunikacyjnych bo jeśli nie to zostaną wy #!$%@? do Skipa i tak to powinno się odbywać moim zdaniem bez zapowiedzi tylko powinna być informacja że nie można niczego zostawiać i że ktoś coś zostawia zostawia to na własną odpowiedzialność. Ja normalnie bym zabrał ksią kupę i to wrzucił #!$%@? do wózka może wtedy
A wy spicie na tej klatce czy przechodzicie ze wam wózek przeszkadza? Czy tacy grubi jesteście że nie potraficie się zmieścić
Wystaw worek ze śmieciami do wózka, to może się oduczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@goferek: Typowy Polak. #!$%@?ć śmieci i nasrać na wycieraczkę, bo ktoś postawił wózek w rogu korytarza, w miejscu w którym absolutnie nie blokuje przejścia. Polecam trochę empatii