Wpis z mikrobloga

@fejka wystarczy że ubezpieczą w jakikolwiek sposób osoby której wynajmują swoje mieszkania . Ja swojego też nie wynajmę dopóki to się nie zmieni.
@fejka: ja mam mieszkanie na kredyt 2%. Wyjeżdżam na delegacje trzy miesięczną. I też będzie stało puste, bo nie mogę nikomu wynająć xD (wiem, krótki okres, ale takie osoby też się znajdą)
@fejka: Sam mam pustostan po dziadkach po tym jak naciąłem się na wynajem i pół roku utrzymywałem obcych ludzi. Taki mamy system. Nie wynajmiesz po taniości mieszkania po babci. Pasą się zawodowi landlordzi i firmy zarządzające najmem. Wolę płacić spółdzielnię i podlewać kwiatki, niż sprzedać je flipperom albo oddać w zarząd firmie. Specjalnie zrobili takie regulacje. Zarabianie na nieruchomościach jest dla nich (deweloperów, flipperów, zarządców, landlordów i ich prawników) a nie
@fejka a głód w Polsce też można w ten sposób uzdrowić. Ci co mają w lodówce jedzenie którego nie jedzą zabrać im..co wy macie w głowach? Samochody 2 jak w garażu stoją też powinni wam dawać przegrywy bo wy nawet na jeden nie zarobiliscie