Wpis z mikrobloga

Jak byście odpowiedzieli na to pytanie? Bo moja odpowiedziała, że NIC


@JEST-SUPER: no ty powiedz, że w przypadku rozstania stracisz masę problemów i będziesz mógł żyć normalnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 12
@JEST-SUPER ona tak tylko myśli, bo uważa, że bardzo szybko znajdzie kogoś, kto będzie jej dawał to samo. A to jest tylko jej wyobrażenie, najlepiej by było, jakby je zweryfikowała.
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: jak nic nie straci rozstając się to poco z tobą jest, niech zwija majdan i droga wolna, może mieć przecież tylko lepiej. To taka gadka głupiego a po rozstaniu jest a bo nie wiedziałam itd i pytanie czemu zmieniłeś hasło do Netflix xd
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER różowa już powiedziała że w sumie nie widzi sensu z Tobą być ;( trzymaj się Miras. Znajdziesz lepszą i bardziej zaangażowaną.

Ja bym odpowiedziała na takie pytanie tak: straciłabym najlepszego przyjaciela i jedyną osobę z którą potrafię się tak dobrze dogadać i współpracować w codziennej prozie życia, osobę z którą się super bawię w wolnym czasie.
  • Odpowiedz
@janusz-lece: tylko ja to interpretuje pod kontem negocjacji, ona twardo zaczyna że dla niej to bez różnicy, jak op zacznie się płaszczyć to tylko utwierdzi w oczach dziewczyny że rzeczywiście nic nie straci. Mirek musi powiedzieć jej coś co u niej zatrybi, my raczej nie podpowiemy bo to trzeba znać tamta osobe
  • Odpowiedz
@woskrosenie nie wiem czy warto być w związku z osobą gdzie trzeba się starać co powiedzieć lub zrobić by coś w tej osobie zatrąbiło by chciała z nami być. Związku raczej działają w dwie strony ja się staram i on się stara, a co jakiś czas gadamy razem jak się starać by ta druga osoba czuła się kochana. Inaczej to tylko związek na siłę, fochy, ciche dni, wzbudzanie zazdrości i inne toksyczne
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: A to terapia małżeńska, czy po prostu jesteście parą i razem chodzicie do terapeuty?

Bo jeśli jesteście parą, ale nigdy nei postanowiliscie, że to już na zawsze, to może rzeczywiście koniec związku i pa pa.

Jeśli postanowiliście kiedyś, że już zawsze będziecie ze sobą, na dobre i na złe. To teraz przyszło to złe i trzeba szukać ratunku (być może nie na portalu ze śmiesznymi obrazkami, a w odpowiedzi co
  • Odpowiedz