Wpis z mikrobloga

@Kitku_Karola: no właśnie shittest wobec kobiety, żeby w ogóle wejść w długi i poważny związek.
Nic tak nie zmusi kobiety do rzucenia faceta niż to, że facet okaże słabość i swoje problemy- wtedy kobieta sama odchodzi ale jak to mawiał klasyk "śmieci same się wyniosły". Tutaj nie ma za dużo wychowanie to nasz program wgrany w podświadomości, ale kobiece shittesty najczęściej społeczeństwo określa okresem, itp.
@Cierniostwor: No to niech ją zmusi do rozstania- pewnie ten typ dziewczyn co nie chce sama odejść bo boi się konsekwencji, tzn. wzięcia winy i odpowiedzialności na siebie- najlepiej, żeby chłop zakończył- będzie mu to dawać do zrozumienia, ale w razie W to ona będzie mogła grać kartę ofiary. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Nowystaryziel masz dziewczynę? Bo to brzmi jak jakieś legendy xD jak mi facet robił shittesty to go rzuciłam a nie go uznałam za silnego faceta… z tą słabością to w ogóle XD nie da się stworzyć związku opartego na bliskości emocjonalnej z facetem co „trzyma ramę” bo taki wygląda jakby naczytał się PUA i lecą na niego raczej materialistki co wydrenują z hajsu i zmienia faceta na kolejnego jak hajs się skończy,
tylko, że każda kobieta nawet podświadomie przeprowadza shittesty typu fochy, proste manipulacje, itp. To wynika z natury i psychologii ewolucyjnej.

Nic tak nie zmusi kobiety do rzucenia faceta niż to, że facet okaże słabość i swoje problemy- wtedy kobieta sama odchodzi ale jak to mawiał klasyk "śmieci same się wyniosły"

@Nowystaryziel: jeśli mogę coś radzić Tobie i innym, którzy dali Tobie plusa, żebyś był otwarty na inne spojrzenie na relacje i
@Kitku_Karola: tutaj nie chodzi o redpyl i margarynę, tylko poznanie prawdziwego charakteru przykrytego maską i nastawienia do nas samych. Kobiety podświadomie robią shittesty strojąc foszki, proste manipulacje, szantaże, shamingi- testując granice. Każda to robi podświadomie. Dlatego faceci powinni też na początku związku skorzystać z takich samych technik, a szczególnie odkryć intencje, zamiary i stosunek do nas, żeby w ogóle wchodzić w długi związek- żeby nie inwestować za dużo czasu, pieniędzy, emocji
@NieBendePrasowac: No właśnie rozchodzi się o sprawdzenie nawet szacunku drugiej połówki do nas. Komunikacja jest taka, że gadaniem o emocjach i tak dużo nie zwojujesz jak realne reakcje i czyny nie pójdą z tym w parze.
Pomyśl gdybyś to Ty był na terapii i partnerka powiedziała jawnie, że po rozstaniu nic nie straciłaby- od razu widać dwie rzeczy- że jej już nie zależy, a dwa to brak szacunku do partnera.
@Nowystaryziel te shittesty, fochy, manipulacje i inne co wymieniłeś to nie jest standard zachowań zdrowego i dobrego człowieka który zna zasady zdrowej komunikacji w relacji. Tymi technikami parają się ludzie z zaburzeniami osobowości często tymi które są w bardzo toksycznym natężeniu. Nikt empatyczny i dobry nie robi fochów bo wie że to przemoc psychiczna, nikt mający czyste intencje nie będzie manipulował czy szantażował bo szanuje drugiego człowieka. Osoby o narcystycznym rysie lub
@blehblehbleh nie jestem wyjątkiem jakimś. Znam inne kobiety co nie robią shittestow i innych manipulacji. Po prostu takie kobiety jak słyszą czy czytają rzeczy co tu głosisz po prostu nie chcą mieć za dużo z wspólnego z osobami co takie rzeczy myślą czy głoszą.

Te kobiety o których Ty piszesz to spotykałam głównie tam gdzie było mega toksyczne środowisko z ludźmi o bardzo narcystycznych zapędach.
nie jestem wyjątkiem jakimś. Znam inne kobiety co nie robią shittestow i innych manipulacji. Po prostu takie kobiety jak słyszą czy czytają rzeczy co tu głosisz po prostu nie chcą mieć za dużo z wspólnego z osobami co takie rzeczy myślą czy głoszą


@Kitku_Karola: Dokładnie tego typu odpowiedzi się spodziewałem xD To ja jestem toksyczny, a to co tu głoszę wcale nie jest efektem tego, że te, o których myślałem, że
@Nowystaryziel moze wszystko czytasz jako foch a one po prostu były zażenowane tym co powiedziałeś i nie chciało im się z Tobą gadać. Ja czytając co piszesz cały czas się zastanawiam czemu tacy ludzie żyją i czy życie ich zweryfikowało czy tylko obracają się w toksycznym środowisku i omijają ich dobre znajomości. Poczytaj o zniekształceniach poznawczych, bo wielu ludzi co tak pisze jak Ty często czyta z kobiet więcej niż tam faktycznie
@blehblehbleh byłam kiedyś toksyczna ze złymi wzorcami z domu. Ogarnęłam się dzięki stosom książek o relacjach i zaburzeniach czy zniekształceniach, uzupełniłam to psychoterapia i nagle otaczają mnie ludzie głównie szczerzy, dobrzy i empatyczni, a kiedyś to myślałam że faceci co tylko zwierzęta co tylko chcą babe do seksu i mycia garów. Serio teraz mam tylko przyjaciół którzy są parami gdzie jest zdrowa komunikacja i szacunek. Kiedyś znałam tylko pary z fochami, shittestami,
@Kitku_Karola: Czyli sama byłaś toksyczna i znasz przyczyny, wiesz dlaczego, itp a nie jesteś w stanie zgodzić się z tym, że foch kobiecy to forma shittestu i wpłynięcia na faceta- takie zagrywki już nawet nie żony, babcie, matki czy ciotki a nawet zwykłe znajome robią na facetach, żeby na nich wpłynąć w zwykłych rzeczach- jak zrobienie czegoś bezinteresowna pomoc- bo prawdziwy facet to zrobiłby to, zachowuje się tak, a to to
@Kitku_Karola: Zdecydowana większość kobiet niestety robi shit testy. Zdecydowana większość z nich też nie robi tego świadomie i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Twierdzenie, że to dotyczy tylko jakieś toksycznego i narcystycznego marginesu jest bardzo krzywdzące, bo naprawdę takiego traktowania doświadczył prawie każdy mężczyzna