Wpis z mikrobloga

Gorzej niż za debili torysów nie będzie. To taka ulga jak u nas przestał rządzić stetryczały PiS.


@MarianoaItaliano: chyba PO jeszcze za mało Ci ukradli, ale spokojnie, PO nakradnie tak że przypomnicie sobie dlaczego za PO były największe emigracje z Polski xD

Chociaż labour też pokaże jak bardzo można zniszczyć imperium.
  • Odpowiedz
@matthewonthego: Takie same zarzuty były u nas na KO, też przecież żadnego programu nie było podobno. Ale to jak z rakiem którego trzeba wyciąć w pierwszej kolejności a potem zastanawiać się co dalej, jak to leczyć dalej. Nic bardziej niż Brexit #!$%@?ć się nie da.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: chyba PO jeszcze za mało Ci ukradli, ale spokojnie, PO nakradnie tak że przypomnicie sobie dlaczego za PO były największe emigracje z Polski xD


@sorek: czy złożyło się to może w czasie z otwarciem się rynków pracy za granicą dla Polaków?
  • Odpowiedz
@suluf: Idąc tokiem rozumowania @sorek to powinienem mieć osobisty żal do Donalda Tuska że huta w której pracował mój tata przegrała z konkurencją Chińczyków którzy produkowali szkło dla Ikei za miskę ryżu i byli tańsi od polskiego zakładu, dlatego znalazł się w UK. Ale miało to swoje pozytywne strony - ja mogłem dzięki temu skończyć tu w UK szkołę i studia oraz dostać fajną pracę na uniwersytecie a @
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Nie wiem skąd taka niechęć do większych płac w budżetówce. Potem się ludzie dziwią że to wszystko tak wygląda i nikt z ambicjami nie chce tam zostać i po zdobyciu doświadczenia ucieka do najbliższego korpo za podwójną stawkę. Płace w budżetówce powinny być nawet na wyższym poziomie niż w prywatnych firmach żeby zachęcać najlepszych ludzi z rynku pracy do pracy na rzecz kraju a nie tych którzy chcą stabilnie
  • Odpowiedz