Wpis z mikrobloga

Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce leciał 200km/h to w komentarzach tylko opowieści Sebastianów ze 200 to normalna prędkość, że oni jeździli dużo szybciej i że w Polsce są wysokie mandaty a policja powinna zająć się łapaniem prawdziwych przestępców, jeden mądrala pisze że w Polsce nie da się jeździć przepisowo bo cały czas ktoś cię wyprzedza.
Naród idiotow.
#ruchdrogowy #samochody #motoryzacja #predkosc
Pobierz Operator_imadla - Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce lec...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 269
nie ma limitów bo ludzie się kontrolują a nie latają sztruclami w czerwonym zakresie obrotów. Tak trudno zrozumieć?


@Marek_Kodrat: A u nas to się nie kontrolują? Może odstaw tabletki to masz jakieś urojenia. Może ty masz gruza co przy 160 jest na czerwonym polu ale średnia samochodu w Polsce jest jednak dużo mniejsza.

Ty jesteś najlepszym przykładem tego bo mimo czasu na reakcję #!$%@?łeś się w samochod czyli nie potrafisz dopasować
Ale jak mi podjeżdża jakiś pryszczaty #!$%@? pod zderzak swoim gruzem i miga długimi to nie będę łaskawie mu zjeżdżał, tylko #!$%@? go jeszcze bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ThirtyDoorKey: Ale to wtedy bardziej dzwonisz od niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja ostatnio na odcinku 70km krajówki prawie miałem dwie czołówki. Przy jednej sytuacji musiałem zahamować do zera i zjechać na pobocze bo typ z naprzeciwka stwierdził, że świetnym pomysłem będzie wskoczenie w sznurze aut jedno miejsce do przodu. Na zakręcie, w czasie deszczu. Zabrakło może z 20 centymetrów żebyśmy się zahaczyli. Gdybym jechał 85km/h zamiast 80 to pewnie bym do was teraz nie pisał.


@tomaszk158: Wiekszość wypadków jest na zwykłych krajówkach
@cwlmod: No nie kontrolują się xd jeździłeś kiedyś poza Polską? Chyba Włosi tylko gorzej prowadzą. No i koledzy ze wschodu. Jazda w DE zużywa 2x mniej energii niż jazda w Polsce bo ilość pajaców jak ty jest marginalna.
@kiedys_bylem_zielonka: Oczywiście że tak. Wyjaśniłem jaki teren zabudowany mam na myśli, a ty nie zaprzeczyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jadąc z Yanosikiem przez polskie zadupia nie będę zwalniał do 50 w miejscach gdzie ludzie sie pobudowali wzdłuż drogi na odcinku 2 kilometrów prostej jak strzałą drogi i nikogo rano ani wieczorem nie da sie spotkać.
@Pesa_elf: Dlatego najpierw powinna gasić się czerwona lampa stop a dopiero później podnosić barierki. Idiotyczny system który aktualnie jest wykorzystywany do łatania dziury.
skoro się zesrałeś na podstawie mojego wpisu który był kierowany do "miszczów" kierownicy to znaczy że się z nim utożsamiasz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@Skurviduplo: Ciekawy fikołek xD