Wpis z mikrobloga

Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce leciał 200km/h to w komentarzach tylko opowieści Sebastianów ze 200 to normalna prędkość, że oni jeździli dużo szybciej i że w Polsce są wysokie mandaty a policja powinna zająć się łapaniem prawdziwych przestępców, jeden mądrala pisze że w Polsce nie da się jeździć przepisowo bo cały czas ktoś cię wyprzedza.
Naród idiotow.
#ruchdrogowy #samochody #motoryzacja #predkosc
Pobierz Operator_imadla - Polska w pigułce, jest artykuł o tym że kierowca na ekspresówce lec...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 269
Dlatego najpierw powinna gasić się czerwona lampa stop a dopiero później podnosić barierki. Idiotyczny system który aktualnie jest wykorzystywany do łatania dziury.


@harrame: Mówisz o sytuacjach na przejazdach kolejowych? Tam problemem jest powolność operowania tych szlabanów. Nie wiem czy to jest jakieś ograniczenie projektowe ale szlabany mogą się zaczać opuszczać jeśli są w trakcie podnoszenia.

Tylko jeśli się podniosą całkowicie to detektor pociągu jest przecież w tym samym miejscu, więc i
żebyś się seba zawinął na drzewie bez szkody dla innych ludzi i został kaleką xD


@Izanagi013: Ale to ty jesteś tutaj takim sebixem patolem, który niczego nie rozumie i nie umie jeździć xD To ty zostaniesz z kaleką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ja nienawidzę takich odpadów, którzy #!$%@?ą, wyprzedają na zakazach, bo przecież widać wszystko, a potem stoją na tych samych światłach xD

ja pewnie też
@harrame: w każdej chwili zanim rogatki nie osiągną 90° jak pociąg najedzie po drugim torze na czujnik to rogatki znów się będą zamykać, światła migać muszą żeby je widać było nic nie poradzę że kierowcy są debilami. Nie ma tygodnia żebym nie musiał jechać i zgrywać nagrania czy naprawiać drąga.
Lubię czasem specjalnie jechać przepisowe 50 i ani kilometra szybciej przed takim sebkiem w 25 letnim BMW kiedy nie ma możliwości wyprzedzenia, fajnie sie #!$%@? takich pajaców ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ThirtyDoorKey: mnie kiedyś taki poganiał gdy jechałem w 50 km/h na ograniczeniu do 50 km/h. Typ normalnie bezczelnie mi siedział na zderzaku, mrugał światłami i co chwila jak pajac wychylał się na pas do ruchu przeciwnego.
Jadąc z Yanosikiem przez polskie zadupia nie będę zwalniał do 50 w miejscach gdzie ludzie sie pobudowali wzdłuż drogi na odcinku 2 kilometrów prostej jak strzałą drogi i nikogo rano ani wieczorem nie da sie spotkać.


@cwlmod: pamiętaj, że ograniczenia prędkości nie są ustawiane tylko ze względu na bezpieczeństwo związane z prędkością, ale też dla komfortu mieszkańców. Samochód będzie tym głośniejszy im szybciej jedzie.

Na S3 przy osiedlu też się wielu
Ciekawe procesy myślowe muszą zachodzić u takich osobników. O ile w ogóle zachodzą.


@Krupier: Nie zachodzą. Takie chamy co się duszą dopóki nie wyprzedzą między uszami mają wielką pustkę. To ci samo co na wsiach zawijają się o drzewo bo zapieprzają 160 po wiejskich dróżkach w zabudowanym :|
pamiętaj, że ograniczenia prędkości nie są ustawiane tylko ze względu na bezpieczeństwo związane z prędkością, ale też dla komfortu mieszkańców. Samochód będzie tym głośniejszy im szybciej jedzie.


@Krupier: Wiem o tym ale nie jestem w stanie ocenić kiedy jest jaka zasadność. Na drogach powiatowych nie da się jechać zgodnie z przepisami, bo prawie cały czas jest jakis terenen zabudowany.

Problem jest też taki że nawet jak jeździłem kiedyś 60-65 to ciągle
@who_cares2 ale Ty jesteś chłopie głupi. Czy ja gdziekolwiek napisałem żeby tam jeździć 150 km/h? Pokazałem to tylko jako przykład drogi, która ma lepszy standardy bezpieczeństwa od większości dróg, na których dopuszczalne jest 90 km/h albo nawet 110 km/h (przykład takiej drogi w drugim moim komentarzu). Chciałem tym samym pokazać, że instytucje które ustalają te limity często robią to w sposób głupi i bezmyślny. Ale Ty się musiałeś zesrać. No cóż, widocznie
Jezu te odpowiedzi tutaj to trolling czy aktywuja sie tutaj ludzie pokroju wyborcow Konfy i tego goscia co zabil sie na skrzyzowaniu podczas remontu bo nie potrafil wyhamowac?


@krzywy_kanister: Raczej nie ogarniasz dyskusji albo obrażasz się na ludzi o przeciwnej do twojej opinii.

Jeśli o Perettim mówisz, że nie wyhamował przed remontem to raczej nie wróży to dobrze o twojej osobie.